Бронзова призерка Олімпійських ігор-2024 Ірина Геращенко стала переможницею Меморіалу Віталія Лонського зі стрибків у висоту, який відбувся у Бердичеві.
Геращенко підтвердила статус головної фаворитки турніру, не припустившись жодної помилки на всіх висотах до переможної. Вона з першої спроби подолала 1,78 м, 1,81 м, 1,84 м, 1,87 м та 1,92 м. Після того як решта учасниць не впоралися з планкою 1,84 м, Ірина залишилася єдиною спортсменкою в секторі.
Після цього українка перенесла планку на 1,97 м — висоту, яка дорівнює її найкращому результату сезону. Попри три спроби, підкорити її цього разу не вдалося, однак результату 1,92 м вистачило для впевненої перемоги. Для Геращенко це перший титул переможниці Меморіалу Віталія Лонського.
Срібну нагороду виборола Лілія Клінцова, яка з результатом 1,84 м показала свій найкращий виступ із 2020 року.
Приємною несподіванкою турніру стала 17-річна Меланія Вакуліна. Юна стрибунка замкнула трійку призерок, подолавши 1,81 м та встановивши новий особистий рекорд.
Нагадаємо, Ірина Геращенко проводить свій перший змагальний сезон після народження донечки. І цього літа вже подувала на подіумі чотирьох турнірів, окрім перемоги у Бердичеві виборола срібло на етапі Діамантової ліги в Сямені (1,97 м), була переможницею та призеркою турнірів у Польщі.
Наступним стартом Геращенко стане Чемпіонат України, який 10-12 липня відбудеться у Львові.













