У Бердичеві відбувся традиційний Меморіал Віталія Лонського зі стрибків у висоту, який зібрав провідних українських легкоатлетів. Переможцем чоловічого турніру став чинний чемпіон світу у приміщенні Олег Дорощук, який встановив найкращий результат сезону у світі — 2,33 м.
Дорощук упевнено розпочав змагання, подолавши висоти 2,05, 2,10, 2,15 та 2,18 м з першої спроби. Планку 2,21 м він взяв із другої, а 2,24 м — із третьої. Після цього в секторі залишилися лише Дорощук і Дмитро Нікітін, який взяв 2,24 у другій спробі оновивши SB.
Висоту 2,27 м Олег підкорив із другої спроби, тоді як Нікітін не зміг її подолати. Уже у статусі переможця Дорощук з першої спроби взяв 2,30 м, а потім із другої — 2,33 м, встановивши найкращий результат сезону у світі.
Після цього Дорощук замовив висоту 2,35 м, однак, попри кілька дуже близьких спроб, цього дня не зміг її підкорити.
Друге місце на турнірі посів Дмитро Нікітін, який із результатом 2.24 м встановив особистий рекорд сезону. Бронзову нагороду здобув Вадим Кравчук, який подолав 2,21 м.
Четвертим став ще один лідер національного сезону Роман Петрук (2,18), також змагалися у Бердичеві найдосвідченіші українські висотники Андрій Проценко та Богдан Бондаренко.
Меморіал Віталія Лонського. Бердичів
- Олег Дорощук — 2,33 м
- Дмитро Нікітін — 2,24 м
- Вадим Кравчук — 2,21 м
- Роман Петрук — 2,18 м
- 5. Богдан Бондаренко — 2,10 м
- 6. Андрій Проценко — 2,05













