У Бердичеві відбувся традиційний Меморіал Віталія Лонського зі стрибків у висоту, який зібрав провідних українських легкоатлетів. Переможцем чоловічого  турніру став чинний чемпіон світу у приміщенні Олег Дорощук, який встановив найкращий результат сезону у світі — 2,33 м.

Дорощук упевнено розпочав змагання, подолавши висоти 2,05, 2,10, 2,15 та 2,18 м з першої спроби. Планку 2,21 м він взяв із другої, а 2,24 м — із третьої. Після цього в секторі залишилися лише Дорощук і Дмитро Нікітін, який взяв 2,24 у другій спробі оновивши SB.

Висоту 2,27 м Олег підкорив із другої спроби, тоді як Нікітін не зміг її подолати. Уже у статусі переможця Дорощук з першої спроби взяв 2,30 м, а потім із другої — 2,33 м, встановивши найкращий результат сезону у світі.

Після цього Дорощук замовив висоту 2,35 м, однак, попри кілька дуже близьких спроб, цього дня не зміг її підкорити.

Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club
Біговий клуб у Києві - Track & Speed Club

Друге місце на турнірі посів Дмитро Нікітін, який із результатом 2.24 м встановив особистий рекорд сезону. Бронзову нагороду здобув Вадим Кравчук, який подолав 2,21 м.

Четвертим став ще один лідер національного сезону  Роман Петрук (2,18),  також змагалися у Бердичеві  найдосвідченіші українські висотники Андрій Проценко та Богдан Бондаренко.

Меморіал Віталія Лонського. Бердичів

  1. Олег Дорощук — 2,33 м
  2. Дмитро Нікітін — 2,24 м
  3. Вадим Кравчук — 2,21 м
  4. Роман Петрук — 2,18 м
  5. 5. Богдан Бондаренко — 2,10 м
  6. 6. Андрій Проценко — 2,05