Бурхливим на події видався нещодавній Чемпіонат України з бігу на 10 км. Високі результати, бруківка, затяжний підйом та “дорогі” любителі подарували публіці кілька цікавих моментів, які щоправда лишилися, як говорять, поза об’єктивами телекамер.

У чоловіків перемогу здобув лідер останніх років на дистанціях 10 км та 10 000 метрів Дмитро Лашин за сильної конкуренції зі сторони Романа Романенко, в результаті швидкого бігу та фінішного прискорення хлопці показали солідний час – обидва розміняли 29 хвилин. Перша п’ятірка у чоловіків виглядає наступним чином:

intersport

Вашій увазі короткий коментар переможця.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Дмитро, як оцінюєш власний результат враховуючи особливості траси?

Результат супер! Трасса очень удобная. Конкуренция позволяла бежать быстро и держать высокий темп. Горка на финише – это только нюанс, который можно применить в тактике бега и воспользоватся им себе на пользу. Высокая конкуренция позволяла держать быстрый темп.

Як проходить твоя підготовка до старту в Білій Церкві на 21 км?
В августе я набегал в горах хорошие объемы. В сентябре сделал пару стартов, чтобы проявилась специальная скорость и функциональные возможности, чтобы хорошо бежать в Белой. Две недели буду тренироваться  дома, побегаю специальные работы для половинки, ну и много саун и массажа. Всех приглашаю на марафон в Белой Церкви!

%d0%bb%d0%b0%d1%88%d0%b8%d0%bd_10%d0%ba%d0%bc_%d1%87%d1%83

А далі починаються веселощі. Справа в тому, що чи не вперше в ЧУ з’явився щедрий спонсор – мережа будівельних гіпермаркетів Епіцентр, який виставив щедрі призові: 20, 15 і 10 за перші три місця на п’єдесталі пошани, але в супутному забігу у любителів призові були майже на рівні: 15, 10 і 5 тисяч – як результат до любителів емігрували декілька професіоналів з заявки ЧУ.

Перша п’ятірка в рамках Чемпіонату України у жінок виглядає наступним чином:

intersport_f

і відразу перша п’ятірка любительського забігу:

intersport_f_ind2

Чемпіонка України Вікторія Погорельська та бронзова призерка Тетяна Вернигор, через 25 хвилин після головного забігу вийшли на старт ще однієї десятки і показали надзвичайно швидкі секунди. Ось що про це говорить Вікторія:

Як тобі вдалося пробігти 2 дистанції при чому і там і там потрапити в призи? Чому прийняла рішення бігти два рази?

Я планировала сначала бежать 10км – Чемпионат Украины, но после нашего забега я узнала, что будет старт на 10км, забег любителей спорта. И тут мне пришла безумная мысль принять участие и в забеге IntersportUkraineRun, это решение скорей спонтанное, чем запланированное, такой эксперемент над собой, своими силами, выносливостью и готовностью. Результаты показала довольно не плохие, личный рекорд на Чемпионате Украины и бронза в забеге IntersportUkraineRun, я очень довольна!

Які цілі ставиш на цей сезон?

В этом сезоне планирую пробежать еще и полумарафон, ещё не знаю где именно, но такие планы имеются, а сезон хотелось бы закончить отбором на Чемпионат Европы по кроссу, ну и конечно Достойным выступлением на самом Чемпионате Европы!

Pogorelska

 

Замість висновку, по результатам ЧУ, редакція ЖА хоче висунути припущення, що суми в 35, 25 та 15 тисяч гривень виглядали б більш солідніше і найголовніше логічніше в руках переможців та призерів Чемпіонату України, адже це їх робота!

 

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів