Жорсткій Атлетиці вдалося поспілкувалася з Іваном Гешком, в якості новообраного віце-президента Федерації, щодо перших кроків та загальних цілей на найближчі роки роботи.

Іване, перші три кроки на посаді віце-президента ФЛАУ?

Найперше – це ознайомитися з структурою федерації, розібратися що і як працює, познайомитися з усіма людьми, що залучені в процес. По-друге, оскільки мій напрямок змагання, вже є попереднє бачення, рішення та кроки, які мають бути реалізовані, це стосується і положень про змагання і положень про суддівство. Вже мав попередні контакти з Іолантою Хропач, яка відповідає за дані напрямки в Федерації, і вже є узгоджена позиція, щоб полегшити та покращити роботу суддівської і змагальної комісій. На найближчому виконкомі дані питання будуть розглянуті з подальшим затвердженням на раді.  І наступне, це робота над розвитком саме змагань, є проекти по проведенню одноденних змагань, як це поширено наприклад в Європі.

Тобто вже найближчим часом Україна побачить міжнародні змагання?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Так, навіть вже є плани на наступний 2017 рік і бюджет у відповідності до правил IAAF. На даний момент ми вивчаємо питання, отримуємо пропозиції від тренерів щодо видів та формату змагань. Планується запрошення зірок легкої атлетики зі світовим ім’ям, щоб наші юні спортсмени, наші діти, могли стати свідками високих досягнень, і тягнутися, так би мовити, отримати додатковий стимул в занятті спортом.

14045616_919473251512955_7306376222622523457_n
Facebook

А тепер питання до тебе як до спортсмена. Нещодавно ти переніс операцію на колінах, як відбувається процес одужання?

Все чудово, відновлення йде за планом, вже навіть почав активно тренуватися. Планую приймати участь в деяких масових пробігах, буду популяризувати легку атлетику власним прикладом.

Тобто чемпіона Світу можна буде побачити на звичайних любительських стартах?  

Так звичайно, найближчий планується 6-го листопада в рамках Львівського півмарафону. Поки не на результат, просто символічно пробігти 10 кілометрів, підтримати учасників! З радістю це робитиму!

Під час перебування в Білій Церкві тобі вдалося зустрітися зі своїми друзями, знаємо у тебе їх тут купа?

Біла Церква для мене майже рідне місце, дуже багато тут знайомих місць і, авжеж, людей, тому з радістю сюди приїжджаю! Вдалося організувати дуже приємну зустріч зі своїми друзями Сергієм Лебедем та Дмитром Баранівським, також рекордсменами України, поділитися враженнями, згадати цікаві історії!

Facebook
Facebook

Перші три кроки першого віце-президента ФЛАУ Володимира Рудюка читайте в матеріалі тут.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів