У період зимового міжсезоння Жорстка Атлетика пропонує згадати минулорічних переможців наймасовіших забігів України, організаторами яких була компанія Run Ukraine (що вже підтверджено розрахунками), та зазирнути у цей рік – спланувати старти та сформувати цілі на біговий 2018-й.

Тож, у порядку черги:

Nova Poshta Kyiv Half Marathon у 2017 році був господарем чемпіонату України і потішив справді серйозними здобутками. Чемпіонами тут стали Софія Яремчук (1:15:02) та Роман Романенко (1:05:41) і саме вони наприкінці березня цього року представлятимуть Україну на Чемпіонаті світу з півмарафону у Валенсії. Тим часом, ми вже затамували подих і з нетерпінням чекаємо – хто ж стане переможцями першого на теренах України забігу рівня bronze label, старт якому буде даний 22 квітня.

Interpipe Dnipro Half Marathon з часом 1:07:03 виграв минулоріч Юрій Грицак, а у жінок тріумфувала місцева спортсменка Анна Печко – 1:21:39.

На спекотному ArcelorMittal Odesa Half Marathon знову Юрій Грицак виявився найспритнішим. Його час – 1:08:04, а от у жінок Валентина Полтавська на домашній трасі була поза конкуренцією – 1:20:42.

Wizz Air Kyiv City Marathon приніс нам найшвидші результати на марафонській дистанції у 2017 році на теренах України. Артем Піддубний (2:24:17) та Ірина Масник (2:48:07) – носять горде звання найшвидших марафонців на українських стартах. Щодо півмарафонської дистанції, то швидшими за інших тут були сумчанин Віталій Івах (1:11:37).  У жінок переможницею стала гостя з Білорусі Юлія Тарасевич – 1:26:21.

Перемогу на горбистому Grand Prix Lviv Half Marathon впевнено виборов львів’янин Тарас Сало – 1:07:43, у жінок Валентина Кілярська дісталася фінішу першою з часом 1:19:12.

А от першими переможцями в історії Zaporizhstal Half Marathon виявилися Артем Казбан з Дніпра, який здолав дистанцію за 1:05:35, та Тетяна Вілісова у жінок –  1:17:47.

Таким чином, з упевненістю можна сказати, що Київський півмарафон виявився найшвидшим для наших переможців, але до нього впритул наближається Запоріжжя.