Одразу троє українок вийшли на старт першого змагання серії IAAF World Indoor Tour* в німецькому місті Карлсруе.

В секторі зі стрибків у висоту Україну представляли Катерина Табашник та Юлія Левченко, яка була беззаперечним лідером у прогнозах на перемогу. Запеклої боротьби в секторі не вийшло, наші дівчата без проблем брали всі висоти включно з 1,92 м, але 1,95 м, на жаль, їм не піддались. Цей результат дозволив Юлії і Катерині розділити срібну нагороду, але якщо для Катерини це повторенням PB, то для Юлії з її рекордними 1,97 м, які вона показала на Різдвяних стартах в Києві, цей результат можна вважати «прохідним». А перемогу в секторі з персональним рекордом 1,95 здобула болгарка Мірела Дімірева, надихнувшись золотом, вона навіть спробувала підняти планку на 2,00, але безуспішно.

Анастасія Бризгіна на 400 метрівці, хоча і була третьою в забігу та сьомою в підсумку, показала новий персональний результат – 53,42. Анастасія дуже впевнено почала біг, стартуючи з найближчої доріжки вона дуже швидко порівнялась з суперницями та практично всю дистанцію перебувала на другій позиції, і лише на фінішній прямій поступилась однією позицією. Таким чином, до нормативу на чемпіонат світу в Бірмінгемі, який складає 53,15, Анастасії не вистачає трохи більше трьох десятих.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

IAAF World Indoor Tour складається з шести зустрічей у приміщенні, де спортсмени конкурують за балами в окремих дисциплінах туру. Цьогоріч (у третьому сезоні) тур триватиме 22 днів, а наступними зупинками стануть Дюссельдорф, Мадрид, Бостон та Торунь, а  завершиться він у Глазго 25 лютого, за чотири дні до Чемпіонату світу в Бірмінгемі. Наприкінці серії переможець загального заліку кожної дисципліни отримає 20 000 доларів США та wild card на чемпіонат світу.

 

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів