Третина Чемпіонату України в приміщенні вже позаду і нам є, що розповісти! А саме –  про вечір першого дня змагань.

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

60 метрів. Сподівано-несподівано 20-річний Олександр Соколов став чемпіоном України (6.70). У фіналі представнику Миколаївщини вдалося випередити супердосвідченого Сергія Смелика (6.72). Хоча й за показниками півфінальних забігів Соколов і там був швидшим. Для Олександра цей результат став особистим рекордом, однак він не поспішає цим сильно тішитися:

В цілому задоволений, однак в кінці не зміг трохи набігти, можу все ж швидше і краще. В принципі все добре, але за планом тренера – на краплю швидше треба було. Хоча звичайно і він задоволений – три старти було і три по особистому. Далі ще планую виступити на Кубку України в Києві і буду вже готуватися до наступного сезону.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Перед стартом вдалося добре налаштуватися, хотілося змагатися, був настрій правильний у нас з хлопцями. Сергій молодець, я прагну до його рівня.

Насправді, особливо не думав про чемпіонство перед стартом, просто хотів показати те, що показував на тренуваннях. Зараз, звісно, дуже приємно розуміти, що найкращий в країні, приймати вітання“, – прокоментував Олександр.

У жінок на 60-метрівці прогнозовано чемпіонкою стала Христина Стуй, яка ще в середині січня виконала норматив на ЧС – 7.27. Тут Христина впоралась з цією дистанцією за 7.33. Найближчі конкурентки солідно позаду: Анастасія Голєнєва – 7.54. Аліна Калістратова – 7.57.

Одним із найзахоплюючих видів програми першого дня стало п’ятиборство. Нагадаємо, тут боротьбу лідерці українського багатоборства Аліні Шух завзято нав’язала з перших видів Рімма Гордієнко, яка на “обідню перерву” після трьох видів пішла фавориткою. І це протистояння тривало аж до останнього виду. У вечірній програмі Аліна трохи наблизилася до суперниці у стрибках у довжину – 6,05 м, тоді як у Рімми – 5,96. На старт останнього виду – 800-метрівки Гордієнко ще виходила у статусі лідерки, однак цю позицію втримати не змогла: 2:16 проти 2:29. У фінальному протоколі Аліна має 4472 бали (SB), Рімма – 4323 (PB). Третьою стала Ірина Рофе-Бекетова (4113). Такий результат дозволяє Аліні перебувати в ТОПі світового багатоборства і сподіватися на перепустку на ЧС (у багатоборстві відбір йде за рейтингом).

Нагороди знайшли своїх володарів і в штовханні ядра. Тут без несподіванок, але з досить успішними показниками: Віктор Самолюк відправив снаряд вагою у 7,26 кг на 19,19 м, Ігор Мусієнко на 19,04 м, Роман Кококшо – 18,40.

І про останній на сьогодні фінал – чоловічі стрибки з жердиною. Владислав Малихін вкотре цього сезону застрибнув на 5,50м. А от 5,63 йому не підкорилися. Кирило Кіру зі стрибком на 5,30 – другий, Владислав Мандич – третій (5 метрів рівно).

Також увечері відбулися передфінальні змагання у ряді дисциплін. Потужний склад дівчат змагатиметься вже завтра у жіночих стрибках у висоту ( Юлія Левченко, Ірина Геращенко, Юлія Чумаченко, Катерина Табашник впевнено подолали кваліфікацію). У інших стрибках – у довжину, – за результатами сезону та кваліфікації господинями сектору виглядають Крістіна Гришутіна та Марина Бех.

На жіночій 800-метрівці явним лідером виглядає Ольга Ляхова, у чоловіків ситуація більш непередбачувана – свої забіги повигравали: Дмитрій Ніколайчук, Євген Гуцол, Олег Миронець та Дмитро Ковальчук.

На 400-метрівці за результатами півфіналів найкращий результат у Тетяни Мельник – 53.66. Конкуренцію їй обов’язково cтворять Анна Рижикова (54.32), Анастасія Бризгіна (53.97), Катерина Климюк (54.13), Олена Колесніченко (54.59). Норматив на чемпіонат світу – 53.15. У чоловіків на секунду кращий результат від найближчого переслідувача показав Віталій Бутрим (47,40).

Також завтра побачимо і розв’язку у багатоборців-чоловіків. Тут з великим відривом після 4 видів лідирує Вадим Адамчук (3228), Шепітко Дмитро (3161) та Іваницький Василь змагаються за другу позицію (3145).

Чекаємо на завтра! Далі – ще більше цікавостей, тож під’єднуйся до нашого телеграм-каналу з оперативними новинами:

Хто вже має нормативи на ЧС – дивіться тут.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів