Крістіан Коулман вирішив не затягувати з оновленням власного ж світового рекорду на 60 метрів до ЧС в Бірмінгемі, і показав оновлені секунди вже на чемпіонаті своєї країни.

Альбукерка стала свідком грандіозного бігу. 6,34 на 60-метрівці – саме такі секунди продемонстрував чинний рекордсмен світу на найкоротшому спринті. Цікаво, що попередній рекорд Коулмана6,37, який він встановив 19 січня цього року в Південній Кароліні, мав дуже мало шансів на ратифікацію – несертифікована стартова система і відсутність допінг-тестування означало, що результат міг отримати приставку «найкраще досягнення», але ніяк не статус рекорду.

З іншого боку, у декого можуть виникнути запитання і до нинішнього результату, адже Альбукерка знаходиться на висоті 1600 метрів над рівнем моря, і біля результату Крістіана має бути позначка “А” (що означає результат показаний на високогір’ї).

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

«Я хотів перевершити результат, але перспектива була дуже розмитою», – наводить слова Коулмана сайт IAAF. «Я просто хотів першим перетнути фінішну лінію. Я дуже багато працював над стартом, тому відчував у собі сили».

Варто відзначити, що срібний призер Ронні Байкер теж показав дуже швидкий час – 6,40, а це, між іншим, третій результат за всю історію, після Коулмана і Моріса Гріна (в далекому 1998 Моріс пробіг 60-метрівку за 6,39).

Таким чином перед Бірмінгемом ми маємо трійку лідерів: Крістіан Коулмaн (6,34), Ронні Байкер (6,40) та китайська блискавка Су Бінгтян (6,43). Проте, такі швидкі секунди піднімають не менш інтригуюче питання – чи встоїть рекорд Болта на 100-метрівці під таким натиском з боку американців? Вже зовсім скоро ми отримаємо відповідь і на це питання!

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів