За підсумками кваліфікаційних змагань на чемпіонаті Європи у метанні молота маємо один вихід у фінал з трьох учасників. Не всім все вдалося, але хлопці налаштовані позитивно.

Гліб Піскунов у своїй третій спробі показав результат – 74,18 м. У підсумку – це 10-та позиція за результатом двох кваліфікаційних груп і, отже, вихід у фінальні змагання!

Трошечки можна було додавати ще. Не звик метати у три спроби, адже перший рік виступаю по дорослим. Звик, що по юнакам метав одну спробу, а далі в фіналі вже 6. Тут першу зробив розминочну, друга не вдалася за технікою, третя вийшла, але можна було ще краще.

Тут для мене також незвично, що дуже сильна конкуренція. На юнацькому рівні такого  не було. Тут треба слідкувати, чи потрапляєш у фінал. Наприклад, якщо бачиш за першою спробою, що потрапляєш у фінал, 2 і 3 спробу можна не метати, щоб залишити сили на фінал. Зовсім інакше проходять змагання!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Зараз відчуваю, що на фінал лишилися сили!

Два інші наші учасники показали наступні результати: Володимир Мисливчук – 70,59 м, Сергій Регеда – 70,39 м. На жаль, цього виявилося недостатньо для продовження боротьби у фіналі.

Володимир так прокоментував свій виступ:

Покращив свій результат з Луцька трошечки, але це не мій особистий.
Сьогодні, на жаль, не все вдалося. Викладався на повну, старався. Можливо, щось не розрахував. Можливо, десь не вгадали з розподілом сил на сезон. Не вийшло цього сезону.  Буду старатися наступного сезону показати результат вищого рівня! Щоб більше інтерв’ю брали і розповідати, що наша країна найкраща.

Але атмосфера тут зашкалює!  Дуже сподобався і Берлін, і стадіон, і організація! Сподіваюся, що колись і у нас в Україні будуть такі стадіони в кожній області.

У секторі ми з Глібом хоч і конкуренти, а взагалі ми як одна дружня сім’я, ми один одного підтримуємо і це додає внутрішню силу. Ми конкуренти, але водночас і друзі і один одному бажаємо лише успіху”.

Фінал у метанні молота відбудеться сьогодні, 7 липня, о 19:45 за київським часом!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів