Нарешті Олімпійський стадіон Берліну відчинив свої двері для найвідважніших дівчат, дівчат яким за два дні належить підкорити сім непростих легкоатлетичних дисциплін. У боротьбу включилися багатоборки!

 В українській збірній таких відважних спортсменок одразу троє. Аліну Шух ми вже звикли споглядати у компанії найсильніших багатоборок континенту і світу, а тепер у неї з’явилося серйозне підкріплення! До Аліни приєдналися Рімма Гордієнко і Дарина Слобода і роблять це цілком майстерно. Дівчата подолали вже половину шляху і поділилися своїми враженнями, емоціями, аналізом після 4 видів (місцями дуже самокритичним) та вирушили готуватися до другої частини боротьби.

Рімма Гордієнко (11 позиція, 3586)

100 з/б – 13,68
Стрибки у висоту – 1,79 м
Штовхання ядра – 13,00 м
200 м – 25,20

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

«Дуже важко, насправді, тому що я була на юніорських чемпіонатах Європи, на командних кубках, молодіжних стартах. Але по організації зовсім інакше. Ми не звикли, що нас тримають в кол-румі, що постійно збирають, а потім виводять по декілька разів. Зазвичай, на тих стартах ми приходимо на сектор як кому зручно. А тут за 2 години до виду ти вже повинен сидіти, «маринуватися». Це, звичайно, складно. Ну і без тренера, звісно, не супер.

А так, як для першого мого дорослого старту – дуже добре, я вважаю. Але, чесно, – важко! По організації, – програма розтягнута. На комерційних стартах всі один за одним. Починаєш о 12, завершуєш о 6 вечора. А тут рано встав, і цілий день на стадіоні і майже вночі повертаєшся додому!»

Дарина Слобода  (21 позиція, 3474)

100 з/б – 14,46
Стрибки у висоту – 1,76 м
Штовхання ядра – 13,49 м
200 м – 25,16 SB

«Загалом у мене відчуття дуже змішані. Є і позитивні моменти, є і моменти трохи негативні.

Щодо атмосфери на стадіоні, мені з нею все ж вдається справлятися, хоча я думала це буде складніше. Є деякі технічні моменти, та в принципі все непогано.

Якщо розбирати за видами, то у мене був досить непоганий старт на бар’єрах, але не вдався фініш. Дуже важка була висота, але це більше психологічні моменти, над якими я працюю з тренером, не буду приховувати, що також і з психологом. Думаю, якщо ми пропрацюємо ці моменти, то все буде добре. Тому що врешті-решт я вірю в себе і знаю, що я маю внутрішню силу і впевненість не зупинятися на досягнутому!»

 Аліна Шух (24 позиція, 3419)

100 з/б – 14,42
Стрибки у висоту – 1,76
Штовхання ядра – 14,43 м PB (4 результат серед усіх учасниць)
200 м – 26,57

«Сьогодні не вийшло все! І навіть незважаючи на PB у ядрі… Його також могла далі. Це не те, на що я була готова. Форма дуже класна, на тренуваннях все також класно. Тренер говорить, – ну все, точно гарно будеш виступати! І я собі вже надумала, що все, особисті рекорди будуть. А тут.. навіть і близько…

І спека тут не причина. Я звикла виступати у спеку, воду дають, організація хороша, виводять на сектори швидко, в цьому плані взагалі все чудово. Чому я так виступаю, сказати не можу. У мене вже який рік поспіль ці змагання у серпні якісь провальні. Треба думати, щось змінювати, буду з тренером говорити. Треба вносити корективи у виході на пік форми на ці змагання, тому що всі юніорські та юнацькі старти в липні і все йде у нас у підготовці на липень. А в серпні чи то мене не вистачає, чи я перенервувала до серпня, не знаю! Завтра ще день, будемо виступати!»

А серед лідерів наразі представниця Великої Британії Катаріна Йонсон-Томпсон (4017). Її основна суперниця бельгійка Нафіссату Тіам поступається 87 балами (3930).

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів