Жіночі 800 метрів. Стовідсоткове потрапляння до фіналу

Дві українки змагалися у півфіналах на дистанції 800 метрів і обидві візьмуть участь у фінальному забігу!

Чинна чемпіонка Європи Наталя Прищепа нагадала суперницями про своє вміння фінішувати і чудовим спуртом перемогла у своєму півфіналі (2:02,71). І ось, що розповіла Наталка:

Вже звикла до такої напруженої боротьби на доріжці, це вже нормально. Скажу, що була готова до того, що у дівчат може бути такий солідний фініш. Тому неочікуваністю це не було, та при цьому все одно страшно! Так, довелося оббігати по дальній траєкторії, але вибору не було!

Головна тактика перед забігом була: триматися десь поближче і не відпускати Лінсі Шарп. Чому саме її? Я бігла з усіма з цих дівчат і мала уявлення хто і як себе поводить на доріжці. Мабуть, для себе вирішила, що найбільше мені потрібно остерігатися Шарп і контролювати її. Загалом все вийшло, все добре!”

Ользі Ляховій дістався швидший забіг, в якому вона фінішувала четвертою. Однак, високий результат 2:00,47 дозволив їй за часом добратися у фінал.

“Довелося понервувати, але, що поробиш, це в півфінал. Без мандража тут нереально. Можливо, це прикмета на удачу, – мене вжалила оса перед стартом! Але, можливо, це мене простимулювало, нагадало мені, що не можна розслаблятися. Я щаслива, що потрапила у фінал, навіть, що за часом дібралася, «залетіла», можна так сказати. Тому все добре.

Тепер треба відновитися після двох швидких забігів і далі вже покращувати. Найголовніше – це «потрапити» у свій біг, і все! Інше неважливо!” – прокоментувала Ольга.

У дівчат попереду день відпочинку, а у п’ятницю о 22:20 (за київським часом) готуйтеся уболівати!