Для наших 200-метровичок цей чемпіонат видався без перебільшення провальним. Та й самі дівчата абсолютно самокритично поставилися до цього. Жодній з них не вдалося наблизитися до своїх особистих показників. У Єлизавети Бризгіної – 24,21, у Яни Качур – 24,00, Аліна Калістратова подолала півкола за 23,79.

Такі результати далекі від того, на що спроможні спортсменки. У мікст-зоні вони по гарячим слідам спробували проаналізувати свій біг та пообіцяли зібратися на естафету.

Яна Качур

«Не вийшло сьогодні все! Такий результат мені не міг наснитися навіть у страшному сні. Тренер зараз точно скаже, що у мене були повні штани страху, що я перелякалася! Але, насправді, це не так. Це вже далеко не перший мій старт на такому рівні. Минулого року я була третьою на молодіжному чемпіонаті Європи і там з кожним бігом я покращувала результат. І в Лондоні минулого року також вдалося показати непоганий результат. А 24 секунди…  На тренуваннях показую хороші результати, а тут просто не можу пояснити! Я б не сказала, що вітер завадив і покриття хороше. А от 8 доріжка.. Ненавиджу її, але це як щось в голові…  Навіть не знаю, що говорити! Дуже прикро, адже у півфінал проходили з невисокими результатами».

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Єлизавета Бризгіна

«Це найбільш жахливий результат за усю мою кар’єру. Я навіть по юнакам так не бігла! Не знаю, треба розбирати з тренером. На тренуваннях все було добре. Можливо через те, що пройшла стільки високих результатів і бачу себе там, на рівні 22,50, це затискає і показую дитячі результати. Настрій був дуже класний, а почала бігти – враження, що важу тонну! Думки просто про те, щоб повідомити про закінчення своєї кар’єри. Але, не знаю, можливо, треба буде відпочити зимовий сезон. Мій орієнтир – Токіо! Хочу поїхати і показати високий результат, але не знаю, що робити з підготовкою такою. Перепрошую у всіх своїх уболівальників і в першу чергу у тренера. Я готова, насправді, на нормальні секунди. Те, що показую зараз – ганьба прізвища! На естафеті будемо збиратися!».

Аліна Калістратова

«Це звичайно дуже прикро. Сказати, що я переживала, я не переживала . Напередодні – так, вночі раз 10 прокидалася, але в кол-румі все було добре. Щодо бігу, нічого сказати не можу, буду говорити з тренером, вона скаже вже, що не вийшло. Доріжка мені дуже сильно сподобалося. Не знаю, поки прокоментувати сам результат не можу».

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів