Двогодинна затримка старту через витік газу не дуже завадила українським скороходкам показати гарні результати, хоча й не оптимальні. Всі троє показали гарний час та високі місця. Першою з українок фінішну лінію перетнула Інна Кашина, її час 1:29:16 та 7-ме підсумкове місце, досвідчена Надія Боровська стала десятою з 1:30:38, а Марія Філюк в підсумку стала 18-ю з часом 1:33:34. Далі пряма мова атлеток:

Інна Кашина

«Погода і траса гарні. Єдиний мінус, що затримали наш старт на дві години. Про затримку ми дізнались вже в кол-румі, був витік газу і місцева влада проводила перевірки, щоб не було проблем.

В принципі, хотілося пройти по особистому… Завдання і бажання було увійти в шістку, але і сьоме місце непогано. Зовсім трохи не вистачило до особистого, якихось секунд.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Буквально останнім часом я відчутно додала в результатах. Це більше психологічний чинник, можливо стала доросліша, захотілося результату, адже до цього кілька років ходила по годині тридцять. Зараз почала робити більш жорсткіші тренування, дещо додавати, дещо змінювати.

Будемо працювати далі, я відчуваю, що це не межа моїх можливостей!»

Боровська Надія

«Двоякі враження, з одного боку в десятці на чемпіонаті Європи, але планувала звичайно сильніше, робила відповідні тренування, але що сталось, то сталось. По відчуттям на дистанції все добре, погода чудова.

Можливо, трохи з дівчатами перенервували через перенесення часу старту, довелось двічі на розминку виходити.  Нас привезли сюди о сьомій годині і ми 3 години чекали старту. Справа в тому, що переносили кілька разів старт, то вже виводили нас, то сказали старт о 9,20, потім о 9,35, тому ми ходили туди сюди, то на трасу то в кол-рум».

Відновлення у Надії починається з яблука

Марія Філюк

«Насамперед, я вперше потрапила на збір в Туреччині і я не знала, як на мене вплине гірська підготовка і ми з тренером дуже обережно готувались, він беріг мене як зіницю ока. І хочу сказати, що підготовка у нас пройшла успішно, і якщо б не зауваження по техніці по дистанції можна було б йти набагато швидше,  на 1-2 хвилини без проблем.

Я дуже задоволена виступом, хоча у нас і було в планах пройти по міжнароднику, але трохи не вписалася, там 25 секунд, але я пройшла по особистому ще й на такому старті. Хочу подякувати всім, і Богу, і тренеру, і вболівальникам – підтримка була просто нереальна!»

Усміхнена Марія

Основне фото xsport

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів