Стали відомі імена головних героїнь проекту про біг, індивідуальність і силу волі

У кожної дівчини є захоплення, без яких вона вже не може уявити свого життя. У сучасному світі суспільство поставило тренд на активність. Ми намагаємося частіше ходити пішки, обираємо корисну їжу, записуємося на різні види тренувань і вчимося дивитися на світ виключно з позитивних ракурсів. В результаті – стаємо сильнішими, витривалішими і впевненими в собі, надихаючи власним прикладом подруг, дітей або колег.

“Бігові Супердівчата Libresse” – спільнота, що об’єднала дівчат, які не уявляють свого життя без бігу. Крім того, #біговіcупердівчата – це сильні духом, сміливі особистості, які не бояться відкривати для себе нові горизонти і підкреслювати індивідуальність. В результаті кастингу організатори проекту обрали 6 героїнь, які стали лідерами спільноти “Бігові Супердівчата Libresse”. Ця яскрава команда готується надихнути тебе на нові перемоги. Знайомся!

Юлія Мнухіна, 27 років, стартапер

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Ця креативна дівчина чудово знає, як втілити оригінальні ідеї в мікробізнес. У професійній скарбничці Юлі чимало стартапів. З нещодавніх – виробництво шкарпеток з принтами картин відомих художників, а також «винні» блокноти. Юля закохана в біг і отримує натхнення від кожної перебореної дистанції. «Своїми досягненнями я вважаю вчинки, при здійсненні яких долаю свої страхи і сумніви», – каже дівчина.

Юлія Віцько, 32 роки, бізнес-, лайф-коуч

Юля – яскрава, цікава і дуже глибока дівчина. В її «біговому» арсеналі безліч нагород з різних марафонів. Професія цієї дівчини – лайф-коуч. Вона полягає в тому, щоб допомагати іншим досягати поставлених цілей і покращувати якість свого життя. Оточуючі вважають Юлю абсолютним мотиватором. Тому навіть хобі у дівчини відповідні. І вельми різнобічні. Юля – член фонду UNICEF і активно допомагає тваринам. А ще встигла знятися в польському кіно!

Аліна Короленко, 25 років, фахівець з продажу

Ця дівчина не може жити без особистих викликів! У минулому році Аліна подолала дуатлон – гонку, що включає в себе етапи бігу і плавання.

«Один з найсильніших видів мотивації – це суперечка! У моєму випадку, це було парі із другом. Довелося освоювати техніку плавання!», – згадує дівчина.

Біг – найважливіша частина життя Аліни. Крім того, дівчина займається плаванням, ходить в зал і обожнює велопрогулянки. Щоб отримати тіло мрії, вона змогла позбутися 12-ти зайвих кілограмів,поєднавши правильне харчування і регулярні тренування.

Каріна Воронченко, 27 років, юрист

Каріна – людина сміливих рішень. Чотири роки тому дівчина кардинально змінила кар’єрний вектор, віддавши перевагу сфері туризму над професією юриста. Біг з’явився в житті Каріни всього 1,5 роки тому. І за такий невеликий термін Каріна встигла кілька разів зайняти призові місця!

«Кожне тренування має чіткий план і кінцеву мету. Мені подобається відчуття ейфорії після занять. Саме в цей момент усвідомлюю, що у мене в цей раз все вийшло. А значить, план виконаний!», – розповідає дівчина.

Наталя Попова, 34 рік, фахівець в beauty-сфері

Наталя – на порозі змін. Раніше дівчина працювала в індустрії моди і краси, займаючи в цій ніші управлінську посаду. Зараз, вперше за багато років роботи, Наталя взяла тайм-аут. Шукати своє справжнє призначення їй допомагають нові захоплення.

 «Коли у людини з’являється вільний час, є два шляхи: віддати перевагу бездіяльності, або ж почати втілювати дитячі мрії. Я обираю другий варіант і рада познайомитися з собою-справжньою », – ділиться Наталя.

Ця активна та спортивна дівчина не уявляє своє життя без бігу. Наталя пробігла марафон в Мюнхені і змогла схуднути на 14 кілограмів за два місяці.

Поліна Потапенко, 35 років, HR-директор

З Поліною ніколи не буває нудно! Ця інтелігентна і неординарна дівчина на власному прикладі показує, що щастя – у безперервному русі. Поліна долає далекі дистанції на велосипеді, а ще – обожнює гори. Пишається тим, що змогла піднятися на гору заввишки більше 4000 метрів, будучи в Грузії. Своїм особистим прикладом дівчина долучає до активного способу життя сина. Бігати почала у 2018 році, але встигла серйозно захопитися цим видом спорту!

Вже з 1 вересня «Бігові Супердівчата Libresse» починають дружні пробіжки, відкриті для всіх бажаючих. До героїнь проекту може приєднатися кожна охоча! Подробиці про час і локації можна знайти на офіційній сторінці спільноти в Facebook: https://www.facebook.com/libresserun/

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів