Вже традиційно на початку вересня на головній вулиці столиці був проведений біговий захід Intersport Run UA, який присвячений Дню фізкультури і Спорту. Цього року на індивідуальних дистанціях 10, 5 та 2 кілометри, Student’s Cup та скандинавській ходьбі, командному забігу 4 х 5 км, сімейному та дитячих забігах, взяли участь шість тисяч учасників. Перемогу на дистанції 10 кілометрів здобув Дмитро Сірук, його результат 31:36,51, у жінок першою фінішну лінію перетнула Наталія Стребкова з результатом 34:42,65. На вдвічі коротшій дистанції у чоловіків перша сходинка п’єдесталу за Володимиром Кицом, його час 15:18,37, у жінок поза конкуренцією була Міщенко Анна з переможним результатом 17:21,62, що на хвилину швидше від найближчої суперниці.

На десятикілометровій дистанції з самого старту утворилась група з трьох спортсменів, які і пробігли разом практично всю дистанцію та розіграли нагороди на останньому кілометрі. Одразу за переможцем Дмитром Сіруком, на відстані 4 десятих секунди фінішував Руслан Савчук 31:36,97, а ще через 7 десятих фінішну лінію перетнув Дмитро Дідоводюк 31:37,69.  

“Зі старту бігли групою, разом з Дмитром Дідоводюком та Русланом Савчуком. Оскільки я не знав траси, не знав чи будуть гірки на фініші, чи ні, то тримався хлопців. А десь за півтора кілометра пришвидшився на фініш, коли почався спуск почав перебирати ногами.
Я знав, що тут будуть гірки, але чесно кажучи, не очікував, що будуть такі серйозні. Авжеж було нелегко, дався в знаки і той факт, що стартую другий тиждень поспіль, але виходив на старт перемагати!
Дуже сподобалась атмосфера, багато людей, гарна підтримка – справжнє бігове свято!”
прокоментував переможець.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Якщо чоловічу переможну трійку розділили буквально долі секунди, то жіноча трійка розтягнулась по дистанції. На відстані 36 секунд від переможниці Наталії Стребкової фінішувала Дар‘я Михайлова, її час 35:19,48, а бронзовою призеркою стала Юлія Байрамова з результатом 38:20,28.

Переможниця розповіла про перипетії боротьби по дистанції та поділилася емоціями від перемоги:

“Задоволена бігом, все вдалось. Зі старту бігла з Михайловою Дашею, але на гірках відчувалось, що я можу додавати, відчувала, що мені комфортно. Тож маючи сили бігти саме в гірку на довгому тягуні (алеї Героїв Крут. – прим. ред.), я відірвалась і вже працювала на фініш.
Результатом задоволена, але при більшій конкуренції можна було показувати і швидший час.
В планах було перемагати, проте більше хотілось позмагатись, тож вдалось і перше, і друге.
Організація дуже сподобалась, все зроблено на високому рівні, дуже тішить, що в нашій країні розвивається спорт!”

INTERSPORT RUN UA 2018 в найкращих своїх традиціях відкрив великий осінній змагальний сезон, випробувавши як професійних атлетів, так і долучив до бігу велику кількість любителів спортивного способу життя. Також сьогоднішній забіг можна вважати генеральною репетицією 9th Wizz Air Kyiv City Marathon, який вже за місяць дасть старт тисячам марафонцям!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів