Другий етап найдовшого пустельного ультрамарафону Meraas Al Marmoom ultramarathon виявився прогнозовано складнішим за попередній. Якщо вчора учасники мали подолати 50 км пустелею, то сьогодні – на 20 км більше.

Серед чоловіків – найшвидшим був переможець першого етапу марокканець Rasheed Al-Murabti і тим самим закріпив своє лідерство у загальному заліку. На другому місці одночасно фінішували – Marily Robert (Франція) та Akbar Naghdi (Іран), які вчора показали 2-й та 3-й результати відповідно. Edson Kumwamba з Південної Африки – став третім.

У другий день зійшло ще четверо учасників ультрагонки. На жаль, серед них і наш ультрамарафонець – Євген Глива. Тож з 25 чоловіків, які стартували – далі змагатимуться за перемогу тільки 18.
Серед жінок – першою перетнула фінішну лінію переможниця першого етапу – американка Magdalena Boulet. Другою прибігла Оксана Рябова!!! Фініш Оксани:

@riabovaoksana cross the finish line in second place finishing 70 km Arabian Oryx 2nd Stage 270 km #AMUM18 in 9 hours, 33 minutes.::Meraas DubaiSports Council#almarmoomultramarathon #ultramarathonuae

Опубліковано Meraas Al Marmoom Ultramarathon Середа, 12 грудня 2018 р.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

І, замкнула трійку фінішерів у жінок – Aziza Raji з Оману.

Всі результати за обидва етапи – тут.

Враження Оксани:

– Початок був – десяточка по дюнах, а потім майже вся дистанція була пологою, з невеликими проміжками з дюнами, може метрів по 500. Організатори прорахувалися і третій чекпоінт замість 35 км виявився аж на 41-му. Добре, що була третя запасна пляшка води, якраз на ці 6 км вистачило. Десь до 55 км все було добре, бігла на другій позиції, потім накрило. Не могла бігти. Ноги перестали слухатися, стегна стали немов “кам’яні”. Доплелася пішки до останнього 5-го КП три кілометри. І тут бачу, прибігла учасниця з Оману. Ми з нею разом “заправилися” водою.

– Потім вона бадьоро побігла вперед. Я подумала, що треба спробувати “зачепитися” та потерпіти, щоб хоча б втримати вчорашню перевагу. Але через кілометр – суперницю “скрутило”, щось чи з ногою, може коліном. Я побігла на всі гроші, скільки було сил. Але останні 2 км все одно доходила пішки. Сумарно вийшло не 70 км, а 73 км.

– Пощастило, що тут масажисти, тейпонули мені ногу, бо трохи ниє коліно.

– Тактика на завтра проста – буду не відпускати Азізу з Оману, щоб зберегти перевагу, яка вже є.

– Жаркувато по спеці вдень бігти. На чекпоїнтах вода тепла.

Що ж завтра на учасників багатоденки чекає найскладніше випробування 100-кілометровою дистанцією. Триматимемо кулаки за Оксану! Буде гаряче!

Проект «Долаючи пустелю» – благодійний, разом з Жорстка Атлетика та фондом Таблеточки ми хочемо допомогти зібрати кошти для проведення закордонного лікування для Максима Лук’янюка:
http://super.tabletochki.org/ru/campaigns/dolajuchi-pustelju

Тут можна Підтримати Проект!

Слідкуйте за новинами!

Партнери проекту “Долаючи пустелю”:

 

 

 

 

 

за підтримки:
Eliksyr, Їдло, Navionica, PowerPro, Endurance schoolPetzl UkraineAutoenjoy.ua eyewear, TM Trekking, Chamois Buttr Ua

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів