Юлія Левченко продовжує стабільно штампувати високі результати в секторі для стрибків у висоту. Буквально 3 тижні тому Юля в Мінську взяла 1,98, а 12 січня вже в столиці України показала результат 1,96, чого їй цілком вистачило для перемоги на Різдвяних Стартах. Далі читайте пряму мову атлетки про її поточний стан та початок сезону:

Нормально, ще трохи незвично в змагальному плані, тому що все-таки, коли проходить декілька місяців, то ти одразу все нібито забуваєш і повинен знову входити в змагальний стан. Сьогодні спочатку трохи не виходило, по моїм відчуттям, але тренер була поруч – усе підкорегувала, і потім вже нормально було. Чесно кажучи, я розстрибалася, напевно, тільки на останніх спробах, тільки почала відчувати, що ось воно десь близько.

Як даються тобі зміни та експерименти з технікою?

Нормально, ми завжди знаходимось у пошуку, що буде ближче, завжди працюємо над технікою, щоб вона була максимально ідеальною. Я змінила розбіг після Бірмінгему ще рік тому і, звичайно, всі ці перестановки зайняли деякий час. Наразі ми ще продовжуємо працювати над технікою, але все нормально, відчуття гарні.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Коли наступний старт, що плануєш?

На командний чемпіонат України поїдемо і потім буде буквально одна комерція перед чемпіонатом України, а у лютому вже чемпіонат. Стартів досить-таки мало, але в принципі – нормальний спокійний сезон, якщо порівнювати з літнім. У мене минулого літа був трошки такий сумбурний сезон в тому плані, що я виступила практично на усіх етапах Діамантової ліги. Загалом у мене було дуже багато змагань і це було для мене вперше, і мені було потім трохи важко – в кінці сезону дуже виснажилась. Коли у вересні вже був відпочинок я була дуже втомлена. А зараз більш-менш нормально, все-такі літо завжди більш насичене, ніж зимовий сезон.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів