Перший старт сезону – і одразу ж норматив на Чемпіонат Європи з легкої атлетики, що відбудеться у березні у Глазго. Так Христина Стуй відкрила змагальний рік впевненою перемогою на 60-метрівці на Змаганнях з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті М.Батруха та Б.Юшка, які 15 січня приймав київський манеж КШВСМ.

Причому вже у попередніх забігах Христина перевершила час нормативу, подолавши дистанцію за 7,40 (прим. – норматив на ЧЄ становить 7,42). У фіналі спортсменка зняла ще 1 десяту і з часом 7,30 стала переможницею турніру. І не зважаючи на те, що у Європі ніхто швидше цього сезону поки ще не бігав Христина лишилася не повністю вдоволеною результатом:

“Як для першого старту непогано, звичайно. Але я в цьому плані максималістка і хотілось швидше. Самі розумієте, результат 7,30 не дозволить мені боротися з найшвидшими спринтерками Європи. Треба швидше!”

Вашій увазі відео забігу:

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Підготовку до сезону вся група Сергія Басенка проводила переважно у Києві, та все ж вдалося вирватися на експрес-збір до Португалії:
“На зборі все пройшло гладко, два тижні тренувань, малувато трохи, просто приїхали і одразу впряглись в процес без розкачки. Ми переважно їздимо на 20 днів і маємо пару днів щоб втягнутися і акліматизуватися й потім два тижні повної загрузки”.

Щодо планів на сезон, то Христина підійшла виважено до графіку стартів:

В сезоні стартувати багато не буду, спробую виключити всі нюанси, які можуть не дозволити мені успішно виступити на ЧЄ в Глазго. Влітку було багато стартів саме у червні, потім в липні два стаРти і готувалися до Берліна і травма, зараз хочу виключити всі ризики. 
Мабуть, ще три старти зроблю й все. Буду виступати на Кубку України в Сумах, все таки хочеться спробувати покриття, яке трохи оновили, потім 2 лютого старт у Франції і уже на ЧУ”.

Зазначимо, що Змагання з бар’єрного та спринтерського бігу пам’яті М.Батруха та Б.Юшка – турнір в пам’ять про видатних діячів українського спорту і легкої атлетики проводиться вже не перший рік завдяки старанням учнів цих тренерів, зокрема Сергія Копанайка та Сергія Бородіна. Справжнє свято для найшвидших бігунів дійсно вдалося: з бар’єрами бігали усі – від 11-річних хлопців та дівчат до майстрів спорту міжнародного класу, а в бігу по колу змагалися на нестандартній для закритих приміщень дистанції – 400 з/б, а головне – в манежі панувала дуже тепла і дружня атмосфера.
Усі результати змагань за посиланням.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів