Про Ярославу Магучіх та її рекордний стрибок днями заговорила не лише вся європейська легкоатлетична спільнота, а й світова. Нагадаємо, 26 січня спортсменка на міжнародному турнірі у чеському Густопече стрибнула на 1,99 м і таким чином оновила рекорд Європи U20 у приміщенні та повторила рекорд світу U20 у приміщенні!

Жорстка Атлетика вже встигла поспілкуватися з тренером спортсменки Тетяною Степановою, але, звичайно, цікаво було почути і емоції самої рекордсменки. Ділимося з вами враженнями Ярослави.

Найперше, що цікавить, чи ти була готова до такої висоти, або ж змагальний азарт та конкуренція посприяли?

Коли виходила у сектор, я знала, що у мене буде хороший результат, але не думала, що настільки. Коли я стрибнула 197 см, я вже була рада, тому що вже встановила свій особистий рекорд. Але я розуміла, що я можу більше на даний момент і ми з тренером вирішили спробувати 199 см. І хоча 2 спроби були невдалими, розуміла, що можу, відчувала це і на третю спробу зібралася із силами і емоціями та стрибнула. Для мене цей стрибок був чимось неймовірним, адже я знала, що ніби-то можу, але мені не вірилось в це.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Які відчуття мала після вдалої спроби на 199, ти розуміла що це рекорд Європи, чи ти вже не звертаєш уваги на таке і просто виконуєш свою роботу?

Чесно кажучи, я не звертаю на це уваги: чи рекорд Європи, чи ще щось. Я просто намагаюся стрибати, щоб отримувати задоволення і насолоду від своїх стрибків.

Чому не продовжила змагання і не спробувала 201? Які подальші плани, ще комерцію плануєш? І чи побачимо тебе на дорослому ЧУ?

Після стрибка на 199 см, я підбігла до тренера, ми поговорили і вирішили, що закінчуємо, тому що я все ж трохи втомилася і звісно хочеться все робити поступово, по-трішечки. Ні, на чемпіонаті України ви мене не побачите)

Як тобі знайомство з Інгою (прим. Інга Бабакова – рекордсменка України, бронзова призерка ОІ-1996, багаторазова призерка чемпіонатів світу у стрибках у висоту), настанови отримала від неї?)

Дуже рада, що познайомилася з нею. З Інгою дуже приємно спілкуватися, і звісно особливо приємно було те, що вона мене похвалила)

Фото: Benjamín Villela

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів