Чоловічий спринт чемпіонату України, враховуючи наявність нормативів на європейську першість у чотирьох спортсменів на 60-метрівці (Олександр Соколов, Василь Макух, Сергій Смелик та Володимир Супрун), обіцяв неабияку інтригу! А після суперуспішного минулого року особлива увага була прикута до 21-річного Соколова, який рівно рік тому перевершив у Сумах досвідченого Сергія Смелика та відзначився рекордом України U23 влітку. І Олександр виправдав сподівання уболівальників: чудовий біг і захист титулу з новим особистим рекордом – 6.68! Срібло забрав 19-річний Макух (6.79), а бронза у представника Туреччини Кайгана Озера (6.81). Жорстка Атлетика швиденько відшукала переможця та дізналася усі подробиці!

Які взагалі емоції, ти очікував від себе такого результату або точно знав, що готовий на такий результат?

Емоції тільки позитивні! Минулого року встановив  особистий рекорд 6.70 і я почав  цей сезон майже з таким же часом, тому якесь розуміння того, що в можу і повинен так пробігти було. Але у сумському манежі змінили покриття, і були деякі сумніви щодо швидких секунд.

Як оцінюєш біг – все вдалося реалізувати чи є моменти, над якими плануєш попрацювати?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Біг був звичайний, але «сирий» так би мовити, адже це був всього лише другий старт в сезоні. Ось є ще час до Чемпіонату Європи, щоб стати ще стабільніше на доріжці.

Прогрес дуже хороший, над на чому робили акценти у підготовці?

Я б не сказав що прогрес був таким вже й великим, але головне, що він є і ми рухаємося далі, працюємо над собою, є куди рости, є у кого вчитися!

Можеш порівняти минулорічний Чемпіонат України і цей: що змінилося фізично, можливо морально, психологічно?

Щодо минулого ЧУ і теперішнього, як такої різниці не помітив. Різниця лише у впевненості на доріжці, не в тому плані, що я сильніше і швидше суперників, а в плані впевненості бігу як такого. Більше розуміння стало, досвід грає велику роль.

Я ще молодий, не так багато в спорті, набираюся досвіду у старших своїх колег. Для мене є прикладом Сергій Смелик – він лідер країни в чоловічому спринті, хочеться бути одним з таких, тому є мотивація прагнути до більшого.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от T&F UA🇺🇦 (@trackandfieldukrainenews)

Повні результати змагань за посиланням.

Фото: Сергій Кумер

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів