Один з лідерів української 400-метрівки, як гладкої так і з бар’єрами, Данило Даниленко вже з літа змінив тренера та перебрався в Київ до групи Сергія Басенка. Після фіналу 400-метрівки, де Данило став другим з результатом 47,46 (47,38 в попередньому забігу), Жорстка Атлетика поспілкувалась з атлетом та дізналась подробиці фіналу та враження від нової групи:

Почнемо з твоїх вражень. Я так розумію, у фіналі показав трошечки гірший час, ніж у півфіналі?

Так, чесно кажучи, трохи навіть здивувався, думав, що результат буде краще. Десь були якісь помилки, але мені здавалось, що час все-одно буде краще. Очікував більшого, але вже так як вийшло. Радію, що потрапив у двійку, але, чесно, хотів виграти. Відчував по собі, що форма дозволяє.

Яка в тебе ціль на сезон?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Мінімальна ціль була виповнити норматив на Чемпіонат Європи, це, слава Богу, вийшло. Добре фінішував вчора, але сьогодні не дотиснув. Зимові чемпіонати – це все-одно проміжні цілі, хочеться підготуватись на 400 м з/б. Звісно, дуже хочеться виступити, як мінімум, по особистому рекорду ще далі по наступним стартам.

Як переїзд в Київ та зміна тренера відобразились на твоїх тренуваннях, і які твої враження?

В новій групі дуже цікаво. Зі мною тренується багато сильних спортсменів,  і я дуже багато нового дізнався та спробував на собі у тренувальному процесі. Дуже подобається підхід нового тренера. Це виклик для самого себе тренуватись у такій групі, де є спортсмени більш високого рівня аніж я. Я маю кожного дня боротись та доводити в першу чергу самому собі на що я спроможний. Став вимогливим до себе, змінив режим сну та харчування, і частково через це незадоволений результатом ЧУ. Проте найголовніші старти попереду. І на сьогодні це найстабільніший зимовий сезон у житті. Так, ще немає одного високого результату, проте 2-й 3-й та 4-й найкращий час в кар’єрі вже показаний цієї зими.

Чому ти обрав саме Сергія Басенка новим тренером?

Мені завжди було цікаво попрацювати з людьми, які проходили через Олімпійські медалі та фінали змагань найвищого ґатунку. Сергій Валерійович здобув успіхів з такими спортсменами як Ольга Земляк та Христина Стуй, які є прикладом для мене як в спорті, так і в житті. Також йому допомагає його дружина Анастасія Рабченюк, яка була однією з найкращих бар’єристок світу, з нею дуже цікаво спілкуватись та працювати. Мої попередні тренери вивели мене на хороший рівень, який допомагає мені бути готовим до навантажень нового тренера.

Основне фото: Сергій Кумер

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів