Особистий 1:49,00, який Євген Гуцол показав на чемпіонаті України в Сумах, та його оновлення – 1:48.52 згодом у у Стамбулі, говорили лише про одне: спортсмен серйозно налаштований на ЧЄ. Ще після перемоги на національній першості Женя зазначав, що ставить перед собою максимальні цілі в Глазго.

Однак, 800 метрів – дистанція непередбачувана. 1:50.29 у попередніх забігах, на жаль, не дозволили Євгену вийти до наступного кола. Жорстка Алтетика зконтактувала зі спортсменом та поговорила про тактику, досвід та загальну оцінку сезону.

Незважаючи на таке не надто вдале завершення, як в цілому оцінюєш сезон?

В цілому сезон оцінюю позитивно, бо вдалося покращити особистий результат, а значить процес триває, працюємо далі.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Щодо твого виступу у Глазго… Були певні тактичні огріхи?

Виступ на ЧЄ – повністю провальний, не вдалося нічого. На жаль, забіг був повільний і повністю моя вина, що я не встиг вийти вперед і повести в швидкому темпі. Навіть за такого розвитку подій я контролював хід забігу, але прогавив вихід норвежця, потрапив у “коробочку” і завалив другу частину забігу.

Але все ж… Це безцінний досвід для тебе?

Якщо чесно, я вже в такому віці, що час бігти, а не набиратися досвіду. На 800 м існує, мабуть, тисячі можливих варіантів розвитку подій і якщо кожен з них буде призводити до невдалого результату – для набору досвіду не вистачить кар’єри.

Можна вже стверджувати, що ти остаточно освоївся на цій дистанції ?

Вже йде третій мій рік на цій дистанції, є певні успіхи, 4 місце на командному чемпіонаті Європи та півфінал в Берліні, тому я вважаю, що вже цілком освоївся і поблажок в плані результату, які могли мати місце в минулих сезонах, зараз бути не може. Потрібно показувати результат, адже саме для цього і була здійснена зміна дисципліни.

1.48.52, які я показав цієї зими, незважаючи на те, що я покращив особистий рекорд майже на секунду, для зими – замало. Немає запасу міцності, а значить – немає права на помилки, одна з яких і привела до провалу тут у Глазго.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от T&F UA🇺🇦 (@trackandfieldukrainenews)

Фото: Alfredas Pliadis

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів