Катерина Климюк вразила уболівальників на 400-метрівці чемпіонату Європи швидким фінішем і боротьбою за вихід далі “до останнього”. І хоча 23-річній спортсменці не вистачило не мало, не багато 15 сотих до потрапляння у півфінал, час який Катя показала у забігу (53,68) став для неї особистим рекордом. Тож Жорстка Атлетика дізналася усе з перших вуст, відео фінішу також докладаємо.

Які цілі ставила собі на ЧЄ і чи повністю їх реалізувала?

Моєю ціллю на ЧЄ було встановлення особистого рекорду. Їхала до Глазго з бажанням і відчуттям того, що можна покращити свій особистий рекорд. Але хотілося, звісно, ще швидше. І я відчуваю що сили є, можна було бігти швидше, просто поки що я не зовсім можу повірити в свої швидкі секунди. Хоча якщо порівнювати з європейським і тим більше світовим рівнем, то вони недостатньо високі. Але поки що, враховуючи, що я нещодавно в нового тренера (прим. ред. – Рурак К.М.), то мене радує, що є прогрес! Хочеться бігти швидше і швидше.

Твоє круте набігання! Пам’ятаєш момент, як вдалося переключитися?

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Я пам’ятаю, що коли ми пробігли 200 метрів, я зрозуміла, що у мене дуже багато сил і думаю: треба їх використати! І коли я починала набігати на фініш, то я розуміла, що у мене і ще більше сил, ніж здавалося. Вже аналізуючи свій біг, розумію зараз, що потрібно було швидше починати перших 200 метрів і не можна закінчувати біг з таким запасом сил. Хоча, можливо, тоді я думала, що використаю їх у півфіналі)

Можеш назвати цей сезон успішним для себе?

Насправді, я вважаю, що цей сезон ще не розпочався, важливіше мати хороші показники влітку, а зимовий сезон був більше подготовкою до літа, тому поки що не поспішаю робити висновки.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от T&F UA🇺🇦 (@trackandfieldukrainenews)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів