Затишне, компактне й гостинне місто Полтава поступово перетворюється на туристичну Мекку. Вона має багату історію, чимало цікавих пам’яток архітектури та гарних місць. Чудово підходить для гастрономічного туру, пропонує варіанти проживання будь-якого рівня комфорту та вартості й радує транспортною доступністю. Сюди регулярно курсує безліч автобусів та потягів з усіх куточків України. Тож якщо ваша відпустка припадає на початок літа або ж ви бажаєте провести насичений вікенд, 7-9 червня запрошуємо завітати до духовної столиці України. Тут упродовж трьох днів можна буде вдало поєднати різні види активностей — взяти участь у годинному забігу, побувати на святі галушки та відвідати Міжнародний поетичний фестиваль.

Так, уже вдруге один з найбільших бігових клубів країни Running club Poltava організовує Ltava run racing – це єдиний в Україні забіг на діючому картодромі. Тому локація і є головною родзинкою івенту. Картодром “Лтава” відкритий 26 червня 1988 року. За своїми характеристиками вважається одним із найкращих на території України та СНД. Траса довжиною 1050 м та шириною 9 м відповідає міжнародним стандартам. Як показали результати минулорічного Ltava run racing, драйвовими та надшвидкими тут можуть бути не лише змагання з кільцевих автоперегонів, а й забіги.

Торік подія зібрала 120 бігунів з Полтави та області, інших регіонів України і навіть США. За офіційними результатами, беззаперечним рекордсменом траси став Олександр Маслак з Лубен, який пробіг 17 365 метрів! І це за 1 годину! Тобто, завдання учасників бігти по кілометровому колу рівно годину — від пострілу стартового пістолету до команди “Стоп!”. Тому такий формат забігу оптимальний як для професіоналів, так і любителів, як для початківців, так і для вже досвідчених бігунів. І якщо минулого року івент відбувся під гаслом “А скільки пробіжиш ти рівно за годину?”, то цьогоріч усіх охочих закликають: “Біжи у зоні комфорту”.

Існує стереотип, що всі зміни починаються за межею зони комфорту. Начебто, доки ми не опинимось в стресовій ситуації, зрушити з місця та щось змінювати не з’являється жодного бажання. Але в нашому повсякденному житті й так чимало потрясінь. То чи варто свідомо підштовхувати себе до чергових випробувань? Running club Poltava пропонує антистресовий забіг – Ltava run racing. Адже біг по колу не лишає шансів збитися зі шляху. Це той формат івенту, де кожному буде приємно й комфортно долати кілометри до фінішу. Бо ми докладемо максимум зусиль, щоб учасники бігли в своє задоволення, запевняє автор ідеї та натхненник забігу Валерій Ручка.У вас є година і коло. І тільки вам вирішувати, яку ціль поставити перед собою: беззаперечна перемога, особистий рекорд, гідний дебют, насолода від процесу чи дружня підтримка.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Приємним бонусом на другому годинному забігу будуть медалі, які торік отримали лише переможці та призери, а цьогоріч їх передбачили для перших 200 зареєстрованих. Тож з реєстрацією треба поспішати — вона коштує 350 грн, здійснюється за посиланням  і закінчується 6 червня 2019 р. або після досягнення ліміту учасників (400 осіб).

Не бігом єдиним

Організатори Ltava Run Racing метою заходу вважають не тільки популяризацію та розвиток здорового способу життя і любительського бігу, як масового виду спорту, а й презентацію туристичної привабливості Полтави серед жителів інших міст України. Адже поїздку на забіг Ltava Run Racing можна поєднати з відвідинами ще кількох заходів, що заплановані в обласному центрі на 7-9 червня.

  • Міжнародний гастрономічний фестиваль «Полтавська Галушка». Свято брендової страви Полтави відбудеться 8 червня о 14:00 – 9 черв. о 17:00 в історичному центрі міста — на Івановій горі, біля Свято-Успенського собору (Соборний майдан, 1).
  • Міжнародний фестиваль сучасної шведсько-української поезії Meridian Poltava. Це триденна культурологічна прогулянка Полтавою, Решетилівкою та полем Полтавської битви із зупинками в місцях, які репрезентують регіон, для поетичних читань та перформенсів. 7-9 червня учасниками фестивалю стануть більше 15-ти відомих літераторів зі Швеції та України.

Тож 7-9 червня приїжджайте побігати в зоні комфорту, поїсти галушок і насолодитися  шведсько-українською поезією. Проведіть насичений літній вікенд у Полтаві!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів