Стрибки у висоту традиційно стали окрасою зимового Чемпіонату України, до цього вже звикли усі. Колосальна концентрація спортсменок світового рівня в одному секторі привернула максимальну увагу вболівальників. І нашу, звісно, також. Про переможницю у цьому виді – Ярославу Магучіх (2,01м) ми вже розповіли. Але аж ніяк не можемо оминути увагою киянку Ірину Геращенко, яка з результатом 1,93м здобула срібну нагороду. Як сама спортсменка оцінює сезон та свій виступ читайте в ексклюзиві для Жорсткої Атлетики нижче.

Не можу сказати, чи задоволена, чи ні, стрибала нормально, по техніці стрибки були хороші, нема до чого причепитися. Розуміла, що можу вище, але є як є. Трошечки підвтомилася, чесно кажучи.

Якщо дивитися по сезону, то у тебе практично з кожним стартом були вищими стрибки…

Так, але тут і проявилася втома. Ми наче і скинули навантаження на тренуваннях перед Сумами, але у всякому випадку це було краще ніж на останньому технічному тренуванні. На всі 100, розумію, що не виклалася, але по моральному і фізичному стану видно, що я втомилася.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Справді, було видно, що ти себе намагаєшся максимально зарядити перед стрибком.

Так, щоправда вистачало мене на одну спробу. І далі я вимикалася) Але я собою задоволена, що у мене не було жодних нервів, хвилювання. Хоча б у цьому плані я вже виросла, нарешті! Просто спокійно прийшла і робила свою справу.

Скасування чемпіонату світу – твоє сприйняття такого повороту. Як ти це прийняла?

Зрозуміло, що для кожного спортсмена, котрий туди прагнув потрапити, це болюче питання. Я розуміла, що у мене є норматив, я розуміла, що на чемпіонаті України у двійці бути важко, але якби ми до цього йшли і прагнули, можливо, сьогодні були б інші стрибки. Ми би, ясна річ, скорочували кількість стартів по сезону. Коли скасували чемпіонат світу, ми вже поїхали по усім стартам, і вирішили зробити його як тренувальний сезон.

На цьому сезон завершений, це був заключний старт. Далі, думаю, декілька днів відпочинемо і поїдемо вже на збори, готуватися безпосередньо до Олімпійських Ігор, у всякому випадку до літнього сезону, а там буде видно) Але кожен знає, що ціль у всіх спортсменів одна:)

Як тобі формат змагань, коли паралельно стрибають також чоловіки і задіяні два стрибкових сектори одночасно?

Сподобалося! Ми вже якось так стрибали на дві ями. На зимовому ЧС у Бірмінгемі також так було. Ніхто нікому не заважав, класно, що по 8 людей було і у хлопців, і у дівчат, тому ми довго не чекали і в той же час був час і перепочити. Класно було!

Цього сезону тобі довелося також стрибати на змаганнях, що відбувалися у торговельному центрі. Як тобі змагатися за таких умов?

Так, у Брно я вдруге виступала у торговельному центрі, вперше була у Мінську, де не взяла початкову висоту. Тут були нюанси технічні, мені не вистачало розбігу, я бігла від вітрини. Але я якось занурилася в себе і мені було абсолютно байдуже цього разу де я, бачила лише планку і стійки, і пам’ятала лише те, що мені казала тренер. Як-то кажуть: коли ти добре готовий, не важливо, де ти виступаєш.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів