На межі зими та весни, з 28 до 1 березня, на території МВЦ «Лівобережний» у Києві відбувся видовищний і динамічний забіг з авторськими перешкодами DYKA GONKA Sprint.

DYKA GONKA Sprint стала першою нагодою для любителів активного відпочинку увірватися у весняний спортивний сезон.  Учасники долали смугу зі 100+метрів та 12 перешкод, частина з яких була спрямована на спритність та концентрацію, інша – на силу.

Спортсмени стартували трійками, для цього на трасі облаштували три паралельні лінії перешкод. У рамках події були проведені попередні змагання, півфінали, а також фінал на ускладненій трасі.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

У результаті, перемогу святкували Макар Троян та Олена Марченко. Причому жіночий фінал подарував глядачам шалену інтригу і боротьбу спортсменок пліч-о-пліч аж до самісінького фінішу. Детальніше про запоруку успіху в спринті розповідає сама Олена:

«Для того, щоб перемогти у спринті потрібно дві речі: сильні руки та віра, причому другий момент зіграв сьогодні вирішальну роль. Руки «померли» одразу, а віра допомагала до самого фінішу. Виходячи на старт, я розуміла, що Іра (прим.ред. – Ірина Левенцова, неодноразова переможниця забігів DYKA GONKA) дуже сильна і я поруч навіть не стою, але коли звучить команда «Go!» в голові щось переключається і далі просто нічого не помічаєш. Я не знаю, що в цей момент вмикається, але коли ми долали перешкоди пліч-о-пліч, з’являлася якась інша сила.

 Перед стартом, я дуже хотіла здобути перше місце, але дуже слабо в це вірила. Але у мене були подруги тут, які кричали щосили, організатори підтримували, я знала, що мій чоловік, який не зміг сьогодні бути, ну дуже-дуже в мене вірить. Мабуть, якщо б не всі ці люди, цього б не вдалося. Вони мене неймовірно заряджали.

 Взагалі, зазвичай я бігаю на стартах лише OPEN-забіги, не PRO. Я не бігун, я займаюся pole dance і спеціально взагалі перешкоди не треную. Деякі перешкоди я спробувала вперше лише вчора, а одну взагалі сьогодні! Це був єдиний в моєму житті забіг, в якому я фінішувала першою. А мені 33!»

 Натомість переможець серед чоловіків 21-річний Макар не мав особливих сумнівів, що стане чемпіоном:

«Ну гроші на себе я б поставив, якби був тоталізатор:) Насправді, на кваліфікації, я дуже сильно хвилювався, моторошно було. Вже після півфіналу, коли біг з потужними хлопцями, побачив, що відрив був понад хвилину, то я вже особливо не переживав, більше кайфував на дистанції і контролював суперників.

Тут мені сильно допоміг скалодром – це однозначно. Я, можна сказати, впевнений аматор у  скелелазінні. Саме з цього і почалася для мене участь у забігах з перешкодами. На своєму дебютному забігу, я «постукався» до двадцятки, а на другому вже зайшов на перше місце і це дуже сильно змотивувало. Зрозумів, що мені дуже не вистачає бігової підготовки. Почав читати і вивчати все про біг, почав робити акцент саме на ньому. Зараз у мене у сумі біля 7 тренувань на тиждень. Цього року в планах Чемпіонат Європи мінімум, ну і Бізон Рейс.

 Щодо перешкод сьогодні, то якщо брати окремо кожну, то вони технічно не складні. А от у комплексі – дистанція крута! Дякую за це організаторам!»


Варто зазначити, що організатори події, ГО «Дика Гонка», рівно рік тому провели свій перший захід, тоді дистанцію подолали понад 100 учасників. Цього разу на події зібралося близько 300 відважних атлетів (учасники з чіповою системою та гості без), готових на справжнє ДИКЕ випробовування. Організатори самі розробили і створили авторські оригінальні перешкоди та медалі, аналогів яким немає у світі, це суто український продукт, який відповідає усім стандартам міжнародного рівня.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів