Вакуум легкоатлетичних змагань нарешті заповнився першим в 2021 році Чемпіонатом України. 27 та 28 січня на доріжки та сектори сумського манежу вийшли спортсмени вікової категорії U20, щоб розіграти найвищі нагороди та заявити про себе.

Жорстка Атлетика уважно слідкувала за змаганнями, щоб познайомити вас з найяскравішими представниками покоління легкоатлетів, які вже в 2024 році матимуть шанс представляти Україну на Олімпійських Іграх в Парижі.

Поїхали!

Олександра Чернуха Потрійний стрибок

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

12.84 + 30 сантиметрів до особистого і 3 місце в світовому ТОП-листі серед U20

***

Жульжик Світлана 800 метрів

Одна з найобдарованіших українських середньовичок. У свої 18 років нав’язує боротьбу своїм старшим конкуренткам, а результат в 2:05,81, який вона показала в Сумах, не лише входить в ТОП-5 в світі, але й всього в 3 десятих від нормативу на дорослий ЧЄ 2021 в Торуні!

***

Матузна Анастасія та Мухоброд Валерія П’ятиборство

Анастасія та Валерія завершили змагання в Сумах на першій та другій позиціях, з відповідно 3782 та 3656 балами, що дозволяє бути в ТОП 5 в світі.

***

Алейнікова Марія та Крамаренко Вероніка Висота

З однаковим результатом в 1,82 метра закінчили змагання в Сумах обидві дівчини, і лише спроби визначили переможницю якою стала Марія. Обидві українки в ТОП-5 в світі!

***

Горєлова Марія Довжина

6,22 метри – саме на таку відстань полетіла новоспечена чемпіонка України. Як результат високий 3-й рядок світового ТОПу. Ще якихось сантиметрів 60-70 і можна конкурувати з Мариною Бех-Романчук.

***

Шоломіцька Валерія 3000 С/х

Як “зайти” на 3-ій рядок світового ТОП-листа знає Валерія з результатом в 13:40,7.

***

Рущак Микола 5000 С/х

Не дуже відстав від своєї колежанки по виду і скороход Микола. На дистанції 5000с/х він показав недосяжні для суперників 21:23,5, що на сьогодні дозволило йому комфортно перебувати в ТОП-10 в світі!.

***

Кунін Ілля 1500 метрів

Оновлення особистого рекорду в приміщенні – саме такий старт сезону обрав для себе Ілля, а його 3:54,3 стали не лише недосяжними для суперників, але й ТОП-3 результатом в світі!

***

Петрук Роман та Зміївський Богдан Висота

2,13 та 2,10 у виконанні Романа та Богдана відповідно, а отже 3-й та 7-й рядки в статистиці найсильніших.


Ми припускаємо, що могли пропустити перспективних атлетів, тому просимо вашої допомоги – залиште коментар з аргументами та прізвищем атлета, який/яка на вашу думку має олімпійський потенціал, і ми обов’язково про нього, або про неї напишемо!

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів