Найсильніший український 800-метровик Євген Гуцол, який зовсім нещодавно став батьком, відкрив сезон особистим рекордом і кваліфікацією на ЧЄ на дистанції 800м, показавши 1:47.66 в чеській Остраві.

Ми поспілкувались з Євгеном про його враження від змагань та плани на сезон.

Євгене, які враження від змагань?

На цих змаганнях в Остраві я вже виступав другий рік поспіль, тому вже знав, що там і як. Лише позитивні враження від цього спортивного міста. Було трошки сумно виступати без глядачів у цьому році через карантинні обмеження. Звісно, добре, що вдалось і так виїхати, бо ж зі стартами проблеми у багатьох спортсменів. Я задоволений, що вийшло позмагатись на такому рівні.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Як склалась боротьба?

Взагалі старт пройшов чудово. Дуже сильна компанія, сильні суперники – це те, чого не вистачає на середніх дистанціях в Україні, адже це допомагає показувати стабільний високий результат. Тут це все сталося: був пейсмейкер, сильна команда із 8-ми спортсменів. Тобто була “заруба”, боротьба на кожному метрі.

Як ти можеш оцінити свій виступ?

В принципі проаналізувавши по відео цей забіг, я вже зрозумів, де треба допрацювати, де додати в швидкості. Але все ж, як кажуть “не варто гнівити Бога”, і я дійсно дуже задоволений своїм особистим рекордом, крім того заробив ще дуже важливі бали в рейтинг.

Про що думав після фінішу?

Було б добре, якби таких змагань було декілька поспіль, щоб розбігатись. Адже в олімпійський рейтинг йде тільки два швидких результати, один я показав в минулому році в Остраві щоб попасти у ТОП-48.

Як склалась в цілому підготовка до змагального сезону?

Трохи важко було без зборів, але була мета, і вся ставки були поставлені на цей старт. На жаль, зі зборами не склалось, адже в цей період з сім’єю готувались до народження сина. Тому готувався вдома в Сумах. Добре, що у підсумку вийшло показати результат, тому зараз готуватимусь вже до Торуні.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів