У Білій Церкві відбулися змагання 19-ї літньої Універсіади України з легкої атлетики. Провідні молоді атлети показали хороші результати на старті сезону.

Зокрема лідерка українського жіночого спринту, 19-річна Діана Гончаренко виграла 100-метрівку (11,83). Одразу за нею фінішувала Ірина Будзинська (11,86). Яка до того ж оформила золото на 100 з/б (13,47).

200 метрів виграла Тетяна Кайсен (24,03), Гончаренко тут фінішувала другою  (24,28).

400 метрів у жінок виграла Мар’яна Шостак (54,14), яка нещодавно захищала честь України на чемпіонаті світу з естафетного бігу. А у чоловіків з особистим рекордом переміг Ростислав Голубович (48,65), також він був найкращим на бар’єрній 400-метрівці (52,50). А у жінок виграла цю дистанцію Марія Буряк  (57,26).

У секторі стрибків у висоту переміг чемпіон торішньої Всесвітньої Універсіади Владислав Лавський (2,23) .

А в потрійному стрибку підтвердив статус лідера бронзовий призер  ІІІ Європейських Ігор, Владислав Шепелєв –  Універсіаду України він виграв з результатом 16,14. У жінок перемогла Вікторія Баранівська (13,63).

Два особисті рекорди було встановлено переможцями у штовханні ядрі – у жінок виграла Марія Ларіна (15,36) а у чоловіків – Артем Левченко (19,43).

Також хороші результати показали ходоки на дистанції 10 000 метрів – Валерія Шоломіцька виграла з часом 46:37,64. Єгор Шелест показав результат 42:40,19.

Всі результати змагань доступні за посиланням.