Добігли кінця змагання шостого дня. Після дострокового завершення виступу Олексія Касьянова в багатоборстві, українське представництво лишилося в одному виді вечірньої програми – півфінальних забігах на 800 метрів у жінок.

У першому півфінальному забігу на доріжку вийшла діюча чемпіонка Європи та України Наталія Прищепа. Вона грамотно провела біг по дистанції, практично всю дистанцію пробігши по першій доріжці в середині групи відразу за лідерами, але коронного прискорення на фінішній прямій вистачило лише на 4-ту позицію в забігу з результатом 1:59.95.

Прищепа

Наталія Лупу, яка пройшла до півфіналів на пряму, в своєму забігу показувала дуже агресивний стиль бігу. Майже всю дистанцію Наталка трималася лідерів та проходила дистанцію по другій доріжці, тим самим контролюючи атаки суперниць. Більш ніж за 200 метрів до фінішної лінії українка почала нарощувати швидкість, група почала розтягуватися, але на фінішній прямій Наталці забракло сили конкурувати з суперницями. Як результат, останнє місце в другому півфінальному забігу з часом 2:02.10.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Таким чином, дівчата завершили змагання та вибувають з боротьби за олімпійські нагороди. Для Наталії Лупу це була друга спроба підкорення фіналу Олімпійських Ігор, в дебютних для неї Іграх в Лондоні Наталія показала п’ятий час в своєму півфінальному забігу. Наталія Прищепа ж вперше отримала олімпійський досвід і відразу дійшла до півфінальної стадії. Найкраще досягнення за роки Незалежності в даній дисципліні належить Юлії Кревсун, яка в Пекіні 2008 року зайняла високе 7-ме місце в фіналі. Варто відзначити ще одну українську середньовичку Тетяну Петлюк, яка на Іграх в Афінах 2004 року та Пекіні 2008 року доходила до півфінальних стадій змагань. А рекордсменкою України та власницею другого результату за всю історію легкої атлетики є Олімпійська Чемпіонка Ігор 1980 року Надія Олізаренко з фантастичними 1:53,43!

Олізаренко

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

2 КОМЕНТАРІ

  1. У 88-му ОІ прийме Кропивницький, так що це обмовка по Фройду)

Comments are closed.