ЧУ зі спортивного орієнтування розпочався надкороткою (спринтерською) дистанцією. Міські дистанції відрізняються ще й тим, що спортсмени завжди мають глядача: зацікавленого чи обуреного, того що викрикує номер контрольного пункту, того, хто бажає перемоги чи щоб схаменулись та не заважали. А найбільше увага спортивної спільноти була прикута до елітних груп.

Насправді, повезло з погодою – вона була оптимальна для бігу:  сонце не світіло в очі, дощ не заливав, не було ані холодно, ані спекотно. Дистанції не були складними технічно, але й розслаблятися не можна було.

Чоловіки змагалися на дистанції 3,4 км (за оптимальним шляхом) з 20-ма контрольними пунктами. Доволі очікувано, Павло Ушкварок, Олександр Кратов та Руслан Глібов розіграли комплект нагород. Найближче до них сьогодні підібрався Віталій Гичко, якому не вистачило до п’єдесталу 21 сек. Та Віталій не виглядає засмученим через це:

Ну що ж, значить ще не час. Міг би “скинути” секунд 5, але і цього не вистачило би

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Ще до початку Чемпіонату Руслан зазначив, що на спринті в елітних групах можуть бути несподівані результати. Якщо, у чоловіків несподіванок не було, то можна казати, що у жіночій еліті відбулись. Долю срібної та бронзової медалі вирішила 1 сек, яка відділила Слуту Ольгу та Федорову Олену.  А зіркою першого змагального дня стала Катерина Дзема. Для  неї це перша золота нагорода ЧУ. Після фінішу “Жорстка Атлетика” поспілкувалася з чемпіонкою:

Взимку я робила акцент на гірську підготовку. Було дуже холодно, а я бігла у горочку) Сьогодні я була сконцентрована на дистанції. Гарно налаштувалась перед стартом, бачила варіанти та одразу обирала яким мені бігти. Стартувала на перших хвилинах, тож майже нікого з суперниць не бачила, ні на кого не відволікалась. Гадаю, що ліпше б не пробігла, результатом задоволена. Перед від’їздом у Трускавець пробігла декілька спринтерських дистанцій, саме на цю дистанцію більше і налаштовувалась, а як піде у лісі – побачимо завтра.

А вже завтра спортсменів очікує довга дистанція складним технічно та фізично лісом. Жінкам пропонують пробігти дистанцію в 9,5 км з набором висоти 450 м, а чоловіки отримають задоволення від дистанції довжиною 12, 2 км з набором у 550 м.

Нагадуємо, що слідкувати за результатами можна за посиланням

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів