Довга дистанція завжди передбачає і довгий змагальний день: найбільший стартовий інтервал в купі з великою кількістю груп затягує старт, та й бігають учасники досить довго, відповідно затягується і фініш.

Саме так було і сьогодні. Першими дісталися фінішу діти, трохи згодом почали з’являтися і юнаки, а за ними юніори. А ось еліту довелось чекати довго. Першим фінішував Павло Ушкварок, який і стартував першим на 2-ій хвилині. Довгу дистанцію Павло подолав за 1:36, але йому не сподобалось, як був відображений рельєф:

“Це старі знаки, так вже давно не малюють, і я не міг співставити карту та місцевість. Щодо часу переможця – я міг би бігти на 10 хвилин швидше, тож 1:22-1:24”

Несподіванок у чоловічій еліті знову не відбулось, у трійці кращих все ті ж лідери збірної. А подвійне свято: перемогу з результатом 1:21 та день народження сьогодні святкував Кратов Олександр. Та, здається, перемога дорого йому коштувала: травма, яка заважала повноцінно тренуватися в останній місяць, нагадала про себе. Сподіваємось, що Олександр впорається з нею, та завершальний етап підготовки до світових стартів пройде успішно.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Довга дистанція стала перевіркою на міцність. Вологим зеленим лісом діставалися фінішу і представниці прекрасною половини. Дівчат сьогодні чекали ще довше ніж чоловіків. Однією з перших прибігла Слута Ольга, яка і стала переможницею змагань. Срібло у Мироненко Олени, а бронза у Пітірімової Олени, яка вже відновилася та працює на повну. Напередодні Жорстка Атлетика поспілкувалася зі Слутою Ольгою:

“Самопочуття задовільне. У березні не вийшло зробити всю заплановану роботу. Зовсім не бігала гірські тренування і це насторожує, доведеться бігти на адреналіні) На схожій місцевості бігала, але вона була схожа частково: десь рельєф, десь рослинність… Якщо казати про довгу – я давно не бігала прості довгі дистанції, якщо налаштовуватися на боротьбу, будь-яка гонка стає складною. Дуже сподіваюсь, що в Трускавці дистанція перевірить не лише фізичну витривалість, але і тактико-технічну підготовку. Жінки такі непередбачувані, тож результати будуть значно цікавіші, ніж у чоловіків”

Після виснажливої дистанції на спортсменів чекає відновлення, адже змагання лише добігають свого екватору, а попереду ще два змагальних дня. Зустрінемось у лісі.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів