Вже цього літа в Лондоні відбудеться нова легкоатлетична подія – Кубок світу, в якому візьмуть участь вісім кращих країн, включаючи Сполучені Штати та Ямайку, повідомляє британська федерація легкої атлетики.

14-15 липня на Лондонському стадіоні будуть змагатися Британія, США, Польща, Китай, Німеччина, Франція, Ямайка та Південна Африка.

Змагання відбудуться на тому ж стадіоні? де і минулорічний чемпіонат світу – Олімпійському стадіоні, який 6 років тому приймав Ігри-2012.

Формат змагань включатиме всі технічні та бігові види до 1500м, а кожна країна в кожному конкретному виді буде представлена одним чоловіком та однією жінкою. А призовий фонд дводенних змагань складе 2 мільйони доларів для країни переможниці.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

“Це чудово побачити таку ж захоплюючу подію, я це було влітку 2017 року в Лондоні, – така концепція має зацікавити всіх спортсменів і обов’язково залучить нових уболівальників”, – заявив Олімпійський чемпіон та чемпіон світу на 400м Вейд ван Нікерк. Себастьян Кое, президент IAAF, також підтримав “інноваційну” подію:

“У нас є вісім доріжок, вісім найкращих легкоатлетичних націй, вісім команд і безліч спортсменів світового рівня, які зійдуться в кожному виді, щоб виграти трофей і зірвати банк. Це будуть динамічні змагання із хвилюючим досвідом для спортсменів та фанів”.

Керівник британської легкої атлетики Нілс де Рос переконаний, що ця подія приверне увагу спортивного світу, навіть якщо відбудеться однчоасно з фінальною стадією Чемпіонату світу з футболу в Росії та фіналом Вімблдону.

“Коли у вас з’являється нова спортивна концепція коли краще її реалізувати?” – запитав він. “У цьому році немає глобальної легкоатлетичної події, тому ми маємо деякий простір”, сказав він. “Глядачі люблять  медалі та прапори, особливо в короткий проміжок часу. Фактично це 10-денні змагання, які «набиті» в два змагальних дні”.

Джерело: Daily News

Основне фото: The Telegraph

[efb_likebox fanpage_url=”gathleticsua” fb_appid=”1130755580316176″ box_width=”340″ box_height=”130″ locale=”uk_UA” responsive=”0″ show_faces=”1″ show_stream=”0″ hide_cover=”0″ small_header=”0″ hide_cta=”0″ animate_effect=”fadeIn”]

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів