Першого квітня, рівно за рік, в південнокорейське місто Дегу повернулась Ольга Котовська.  Цей візит, як не складно здогадатись, був через старого знайомого Ольги – Daegu International Marathon, що має статус IAAF Silver Label Road Race. Цього разу українка показала солідні 2:32:55 та фінішувала 6-ю в підсумку!

Ось що розповіла Жорсткій Атлетиці сама спортсменка: “Під час підготовки до цього сезону я мала один вдалий збір — 21 день разом зі збірною України у турецькій Анталії. Решта підготовки відбувалася вдома, де особливо важкими видалися березневі тренування під час морозу та великого снігу. Як наслідок, мене наздогнали старі травми, які завадили показати класний результат на марафоні в Дегу.

На цьому марафоні ми мали одну пейсмейкерку на 2:26 і всі спортсменки побігли за нею. Я ж бігла всю дистанцію сама, оскільки той темп виявився для мене зашвидким. Важкість була з перших кілометрів, біглося не надто легко.

Першу половину дистанції я пробігла з результатом 1:16 і вже тоді зрозуміла, що сильного результату не вийде. На 28-му кілометрі мені підказали, що я шоста. Багато спортсменок, котрі помчали за пейсмейкеркою, зійшли з траси.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Дистанцію я вже добігала, а не бігла — було сонячно, але спекотно. На пунктах харчування були тільки особисті напої, а просто води не було.

2-ге місце у підсумку завоювала кореянка, яку окрім пейсмейкерки вела ціла група спортсменів з Південної Кореї. Але попри все я знайшла в собі сили подолати 42 кілометри і це тішить найбільше”.

Підсумковий результат Ольги — 2:32:55. Перше місце та 2:28:01 у кенійки Джанет Роно.

Нагадаємо, що минулого року Ольга фінішувала в Дегу з високим результатом 2:30:18 на 5-й позиції і першою серед білошкірих спортсменок, а її коментарі річної давнини читайте за посиланням.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів