Незважаючи на довгу зиму, перший ЧУ-2018 з орієнтування відбувся майже без снігу.

У перший день спортсмени змагалися центром міста на надкоротких дистанціях. Перемогу, як і минулого року, святкувала Катерина Дзема. Але, якщо у 2017р. це було дещо несподівано, на цей раз Катя була фавориткою з самого початку. Срібна призерка 2017р. Балабанова (дів. Слута) Ольга посіла третє місце, а другою стала ще одна вінничанка – Поліна Захарова. У чоловіків також перемогу святкував чемпіон 2017 р. – Павло Ушкварок, хоча й поступився результатом молодому бельгійцю Трістану Блуомену. Друга та третя сходинка за Рачуком Тарасом та Гичко Віталієм. Саме ця призова сімка і визначила щасливчиків, які отримали призи у лотореї після церемонії нагородження.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Наступного дня орієнтувальники змагалися на подовжених дистанціях, де сніг ще не повністю зійшов. Неочікувано для себе перемогу здобула Федорова Олена, друга – Сухаревська Вікторія і замкнула призову трійку Пітірімова Олена. У чоловіків у цей день переміг Глібов Руслан, а разом з ним медалі завоювали орієнтувальники, яких ми вже давно не бачили на п’єдесталі: Щукін Костянтин та Греля Богдан. А Трістан у цей день показав другий результат.

Суботній старт мав статус рангового. Відповідно, усе найцікавіше відбувалося наприкінці стартового протоколу. У жінок медалі отримали призерки першого дня, але на цей раз перемогла Балабанова Ольга, другою стала Захарова Поліна, а Дзема Катерина – третьою. Щодо чоловіків – впевнено лідерство втримав Глібов Руслан, срібна нагорода у Павла Ушкварка, третій результат у Трістана, а бронза ЧУ у Віталія Гичко.

Таким чином, за результатами ЧУ у Трускавці, місце у збірній собі “забронювали” Дзема Катерина (спринт), Ушкварок Павло (спринт), Федорова Олена (довга), Глібов Руслан (довга, середня), Балабанова Ольга (середня). Поточний склад збірної завжди можна подивитися тут.

А у заключний день чемпіонату відбулась скорочена дистанція. Двічі срібна призерка цього чемпіонату Поліна Захарова нарешті виборола золото, а її подруга по команді Дзема Катерина заробила срібло. Та найбільш несподіваний результат показала Уфімцева Тетяна, яка стартувала на початку та у підсумку посіла почесне третє місце. У чоловіків найкращий результат показав Трістан, який жодного старту не оминув подіум. До речі, Трістану наші змагання сподобались і місцевістю, і картами, і організацією. А серед українців перемогу здобув Павло Ушкварок, другий Віталій Гичко та бронзову нагороду ЧУ отримав Бадан Юрій – ще одне нове обличчя серед призерів.

Погода слухняно дочекалася завершення змагань та погіршилася – одразу після нагородження розпочався дощик.

Більше результатів, фото та відео можна знайти на сторінці заходу у fb.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів