У жінок у короткому бар’єрному спринті цього року інтриги не вдалось. Якщо минулого року головною зіркою 60-метрівки з бар’єрами була Анна Плотіцина, то цього року за її відсутності претендентками на перемогу були відразу кілька спортсменок. Проте спорт є спорт, і одна з претенденток на швидкі секунди в фіналі не змогла проявити себе, через спазм довелось зійти Наталії Юрчук. Тож для досвідченої Ганни Чубковцової не склало проблем показати недосяжний для суперниць час – 8,19 та отримати золоту нагороду. Срібло у активі Юлії Должкової 8,47, бронза у молодої Ірини Панаріної 8,74.

Розмова з переможницею почалась на веселій та дружній ноті:

Аню, вітаю з перемогою! Як тобі вдалось перемогти, прокоментуєш?

Просто так вийшло, я виявилась найсильнішою. Авжеж не вистачало конкуренції, хотілось щоб хтось заводив. Але в загальному, як для першого старту, цього результату цілком достатньо.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Як складається твоя підготовка, як початок сезону?

Насправді важкувато. Ми зараз сконцентровані на технічних моментах, не гонимось за результатами, а намагаємось саме покращити техніку, мої технічні вміння. Мені це дається не легко, і я не знала чого від себе очікувати, тому в принципі я задоволена результатом.

Щодо безпосередньо підготовки, весь час провели вдома, на збори не виїжджали. Минулий сезон у мене видався наддовгим, останні змагання були в кінці жовтня, Всесвітні ігри серед військових у Китаї, і вже з початку листопада почали підготовку до зимового сезону.

Таким чином можна зробити висновок, що вдається покращити техніку?

Я би не сказала, що у мене є якісь вагомі зміни в техніці, але я чітко розумію, без виправлення деяких технічних моментів я не зможу додати в результаті. Тому на даному етапі для мене важливо працювати над технікою.

А як тренер оцінює твій початок сезону?

Тренер говорить, що покращення є, тож працюємо далі!

Які подальші плани? На меморіалі Батруха стартуєш?

Так, буду стартувати на меморіалі Батруха 17 січня, далі у мене буде комерційний старт, можливо навіть кілька, ну і основний старт – Чемпіонат України.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів