Юлія Левченко вже давно привчила уболівальників, що розпочинає зимовий сезон із домашніх “Різдвяних стартів”. І навіть більше, привчила до того, що показує тут потужні результати. Цього року Юлія від традиції не відступала і на дебютному старті сезону повторила свій найкращий результат для приміщень – 2 метри рівно. Причому абсолютно усі висоти, в тому числі і позначка особистого рекорду для приміщень підкорилися спортсменці з першої спроби. Після цього Юля намагалася перелетіти lifetime best, але на висоті 2,03 планка поки не втрималася.

Як твоя підготовка складається, які у тебе враження від стрибків сьогодні? 2 метри все ж таки серйозний результат!

Ми завжди починаємо сезон з “Різдвяних стартів”, тому у нас вибору не було. Ми мали сумніви змагатися чи ні, тому що був дуже насичений минулий сезон, але якось воно само підійшло, що з’явився настрій змагальний і ми вирішили з тренером виступати.

Цікаво, що яка б перерва не була: місяць, два чи тиждень – завжди виходиш на старт і завжди все як наново. Тому зараз такі враження, наче не стрибала рік)

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Так! І манеж оновлений!

Дуже класно, що є умови! В підготовці в принципі ми нічого не змінювали, тренуємося так, як завжди.

Які наступні старти, що ти плануєш?

Вони будуть вже наприкінці місяця, буквально чотири старти. 29 та 31 січня, а потім вже 11 і 15 лютого та Чемпіонат України. Тому сезон виходить не дуже насиченим на старти, адже не так і багато часу.

Збори якісь плануєте чи будете в Києві?

Я думаю, що будемо в Києві, тим більше тут залишилося небагато часу. Ми навіть хотіли поїхати наприкінці року на збори, але зробили манеж і ми подумали, що такі хороші тут умови, що такі ще треба пошукати, тому лишилися вдома, тут все для нас.

До Мінську не планували поїхати як минулого року?

Так, ми хотіли саме туди поїхати потренуватися і змагання розглядали, але коли тут все відкрили і ми побачили такі суперкласні умови, навіть кращі ніж в Мінську, ми вирішили, що будемо тут, вдома.

Останнє питання. 2,03 – чому саме така висота?

Я сьогодні піднімала висоти згідно протоколу. Просто що 2,02 – це мій абсолютний особистий рекорд, я підійшла до Ірини Григорівни (прим.  – тренер) і вирішили поставити висоту вищу за рекорд. Ну і просто “лізти” на висоти це завжди таке задоволення:)

Повні результати Різдвяних стартів дивіться за посиланням.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів