Другий змагальний день зимового ЧУ з метань став повною протилежністю першому, та більше походив на весняний старт. Морозна погода та мокрий сніг змінились на весняні +10 за Цельсієм, та зелену траву, а молотобійців замінили майстри списа. Найвагоміший результат другого змагального дня належить Ганні Гацько, яка в 4 спробі відправила свій спис за 60-метрову відмітку – 60,45 метри, що і забезпечило їй золоту нагороду та путівку на Кубок Європи з метань.

Ганно, як враження від змагань, задоволена результатом? Твій спис подолав 60-метрову позначку, тобто ти знаходишся в гарній формі?

Хочу сказати, що сьогодні нам пощастило, нас порадувала погода, особливо порівнюючи з тим, що було вчора. Сьогодні немає цього холоду, снігу, тепленько, все добре.

Результатом дійсно задоволена. Авжеж, можна було за рахунок технічних моментів додавати ще метр, тож можна сказати, що ще є над чим працювати.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів

Тобто тренувальний процес йде за планом, все вдається зробити, що заплановано?

Так, все йде по плану. Є деякі маленькі похибки, травми, підліковую то одне, то інше. Авжеж, це дещо збиває, не дає виконати необхідний об’єм роботи, кількості кидків, але результат явно показує що все вдається. Працюємо, йдемо до цілі, до головної цілі – потрапляння на Олімпіаду, і не просто для участі, але потрапляти в фінал і дай Бог, можливо і десь вище!

Цікаво почути твою думку щодо нормативу на Токіо, порівняно з Ріо це +2 метри. Ти плануєш виконувати норматив чи проходити по рейтингу?

Авжеж по нормативу був би найкращий варіант, можна було б метнути по нормативу, а далі вже не перейматись та спокійно тренуватись. Тож подивимось як воно по сезону піде, наступний старт в Португалії на Кубку Європи, там все залежатиме від погоди, попередні два рази було вітряно.

Де проходила твоя підготовка цієї зими, вдома в Запоріжжі?

Ні, не в Запоріжжі. Зараз я тренуюсь в Броварах, там зараз знаходиться мій тренер. Задоволена, порівняно маємо непогані умови, є манеж, не новий, з латками, але доволі теплий, за це можна не перейматись.

Тож далі у тебе Португалія, а щодо комерції, плануєш десь стартувати?

Щодо комерційних стартів, ще нічого не планувала. Менеджер ще не телефонувала, нічого ще не пропонувала, але думаю ближче до квітня-травня все буде зрозуміло, будуть пропозиції. Думаю, що сьогоднішній результат доволі непоганий, щоб з ним заявлятись на комерцію, тож там вже дивитимемось по часу, щоб це не перетиналось з нашими національними стартами.

Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів
Досягнення не мають бар'єрів