Чинний рекордсмен України зі штовхання ядра Роман Кокошко, поступово входить у змагальний ритм, після реабілітації, через яку був змушений пропустити зимовий сезон.

За два тижні Роман встиг провести три старти – виграв у Португалії, був п’ятим у Польщі, а вчора змагався в Естонії на  Heino Lipp Memorial.

Перші два кидки українця вийшли на однакову позначку – 19,.92. Всі наступні були за 20 метрів – 20,56  – 20,21 та  20,28. З результатом  20,56 Роман виграв ці змагання.  15 сантиметрів програв йому швед Віктор Петерссон (20,41). Португалець Цанько Арнаудов посів третє місце (19,86).

Жорстка Атлетика попросила Романа прокоментувати початок сезону.

Розкажіть як пройшла реабілітація? Чи задоволені зараз своїми фізичними кондиціями?

Я проходив реабілітацію в “Українській спортивній клініці” у Львові, ситуація була складна на межі операції, але лікарями було прийняте рішення спробувати все відновити без хірургічного втручання

Кондиціями задоволений, фізичний стан хороший, але є певний страх повторного пошкодження, тому буває важко впоратися саме з правильним виконанням. Але потроху з кожним тренуванням, з кожним стартом впевненість приходить!

Засмутилися що довелося пропустити зимовий сезон і чемпіонат світу у приміщенні?

Не засмутився, значить так мало бути.

Як пройшли змагання в Естонії, чи задоволені саме результатом і кидками?

Старт дуже хороший, класна організація. Штовхалось добре, були дуже хороші розминочні спроби, і відчував що можу штовхати далі

Ще заплановані змагання до чемпіонату Європи?

Так ще є один старт в Німеччині 26 травня, я саме по дорозі туди. Потім пауза і Чемпіонат Європи.

Нагадаємо, Чемпіонат Європи з легкої атлетики відбудеться в Римі з 7 по 12 червня. Роман Кокошко пройшов на континентальну першість за нормативом (20,85). Особистий рекорд спортсмена, який є і національним рекордом України, був встановлений торік в Туреччині на чемпіонаті Європи у приміщенні, і складає 21,84.