Стрибунка Ольга Корсун успішно відкрила літній сезон –  днями в Луцьку, на командному чемпіонаті України, вона  оновила особистий рекорд у потрійному стрибку, вигравши змагання з результатом 14,20.

А вже за кілька днів потому Корсун змагалася в Естонії на Меморілі Хейно Ліппа. Тут Ольга виступала одразу у двох видах. У секторі потрійного стрибка виграла змагання з результатом 13,64, найближча суперниця відстала майже на метр.

А у секторі стрибків у довжину в найкращій спробі  показала результат 6,24, що приніс їй бронзу. Перемогла естонка Ліїса-Марія Лусті (6,42). Срібло у бразильянки  Еліан Мартінс (6,39).

Нагадаємо, що на цьому ж турнірі перемогу у секторі штовхання ядра виборов Роман Кокошко. Ексклюзивний коментар атлета читайте нижче.

Роман Кокошко про другу перемогу у цьому сезоні:  “З кожним стартом приходить впевненість ”